Podruhé bych The Voice odmítl, dušuje se Kali, který hodlá seknout i s kariérou

Jeden z nejúspěšnějších raperů Česka a Slovenska, Koloman Magyary (36) známý jako Kali se nechal slyšet, že už by na další účast v pořadu The Voice Česko Slovensko nekývl. Role porotce je podle něj tak náročná a tolik ji prožívá, že už by další angažmá prý asi nevydýchal. Chystá také poslední koncert v kariéře. Jenže kolik takových „posledních koncertů“ známých umělců v minulosti bylo?

„Nedokážu to brát jako byznys a práci. Neumím se oprostit od vztahů s lidmi, které mám v týmu. S každým z nich jsem si vytvořil vztah a není lehké je každý týden posílat domů. Dvakrát jsem se dokonce i rozplakal,“ překvapil Kali citlivými slovy, která svědčí o tom, že porotcování v pěvecké show The Voice Česko Slovensko bere opravdu vážně. I proto by vážně rozmýšlel, jestli by na nabídku kývl podruhé.

„Nechci přitom hrát na lidi zbytečné emoce, ale když to přišlo, tak to přišlo. To člověk nezastaví, protože mi to fakt nebylo jedno. Nepočítal jsem s tím, že to bude tak silné. Nedělalo mi to dobře a překáželo mi to,“ doplnil Kali, kterému se nedávno narodila dcera, a tak se sžívá i s další novou rolí. 

„Co se týká koučů, musím říct, že jsme si okamžitě sedli. Věděli jsme, že pokud chceme získat ty nejlepší zpěváky do svého týmu, musíme být nekompromisní. Myslím, že nikdy nikdo nikoho neurazil. Já to beru jako vtip, má to být zábava,“ řekl o zákulisí pořadu The Voice raper Kali slovenskému deníku Plus.

„Když má někdo náhodou pocit, že přestřelil, po natáčení přijde za tím druhým a zeptá se, jestli už to nebylo přes čáru. Pokud ano, omluví se. Neustále si píšeme a jsme v kontaktu, troufám si říct, že se všemi máme skvělý vztah,“ dodal raper původem z bratislavské Petržalky.

Slovenský hudebník zaskočil své fanoušky i další zprávou, chce úplně seknout s kariérou. Na svoje 37. narozeniny plánuje vystoupit na svém posledním koncertu, který se má konat 29. prosince tohoto roku.

Komentáře