Ty nuly jsem objevil já! Roman Ondráček bez cenzury o Marešovi, Boučkovi a Veselovském

Jak jsme vás informovali, Roman Ondráček prostřednictvím oficiálního facebookového profilu skupiny Těžkej Pokondr oznámil konec tohoto oblíbeného uskupení. A nejen to! V několika odstavcích zvládl urazit téměř celý český mediální rybníček, kterému vyčítá, že mu mnozí ukázali záda, když od nich v případě propagace jejich nové písně Schízy potřebovali s Milošem Pokorným podporu. A nezůstalo jenom u facebookového statusu. Ondráček se nám po vydání článku ozval a vysvětlil, čím ho Leoš Mareš, Martin Veselovský či Libor Bouček naštvali a prozradil, jaký má doopravdy vztah se svým dlouholetým parťákem Milošem Pokorným!
Karen Mchitarjan Expres.cz
  15:58
1/6

Roman Ondráček si vyřizuje účty s celým showbyznysem. Na seznamu „nenávisti“ jsou jména jako Leoš Mareš, Libor Bouček nebo Martin Veselovský. Padala slova jako nula, nýmand nebo honibrk. Moderátor a zpěvák uskupení Těžkej Pokondr zřejmě neunesl neúspěch nové písně a rozhodl se pro svéráznou akci.

Na začátku roku zveřejnil seznam lidí, kteří nepomohli s propagací písně Schízy, která se věnuje kauze kolem údajného únosu Andreje Babiše mladšího.

Skladba se překvapivě neobjevila na YouTube kanálu hudebního vydavatelství Supraphon, které hudbu kapely distribuuje. Ondráček začal pálit nejdříve do vedení vydavatelství, následně si vzal na mušku každého, kdo v televizi nebo rádiu něco znamená. Nešetřil ani svého dlouholetého parťáka Miloše Pokorného. V jeho případě zašel až do osobní roviny.

Roman Ondráček sám kontaktoval redakci Expresu a pokračoval v invektivách, které jsme se rozhodli v necenzurované verzi zveřejnit.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:58 9. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  138
 • Trapas
  107
 • Haha
  84
 • Tvl
  41
 • Cože
  40
 • Sladký
  27
Komentáře

Mohlo by vás zajímat