Těžkej Pokondr na akci magistrátu: Kam zmizela silná slova?! Došly peníze?

Těžkej Pokondr | foto: 

Tvrdonice u Břeclavi, Dubí u Teplic nebo parkoviště u Panské skály. Ve výčtu míst, kde v srpnu vystoupí duo Těžkej Pokondr, chybí Praha. Dvojice, která se bila v prsa a vyzývala Čechy k tomu, aby z prezidenta a premiéra nebyli připo*raní, sklapla podpatky a vystoupí na akci, která by nevznikla bez podpory magistrátu v čele s Adrianou Krnáčovou (ANO).

„Super zábavná show s živou kapelou a světelnou a audiovizuální show. V rámci oslav ukončení a cíle benefičního objezdu Česka na kolech Metrostav Handy Cyklo Maraton 2018. Vstupné zdarma pro všechny, velký doprovodný program pro děti i dospělé, světová bubenická show...,“ stojí v pozvánce na akci, kterou pořádá sdružení Cesta za snem a Městská část Praha 1 v čele se starostou Oldřichem Lomeckým.

Záštitu nad ní převzal i magistrát v čele s primátorkou, přece jen bude probíhat na pražské Kampě.

Zlatým hřebem má být právě Těžkej Pokondr, tedy Roman Ondráček a Miloš Pokorný. Přesně ti, kteří odešli z Frekvence 1 proto, že se cítili být manipulováni ve prospěch premiéra Andreje Babiše a jeho příznivců a loni na podzim v éteru skončili.

Časem možná přišli na to, že o ně není tak velký zájem, jak původně čekali, a tak slevili ze svých zásad. Anebo si užívali nicnedělání a žili z úspor a po čase se rozhodli, že budou rozdávat radost i na akcích bez ohledu na jejich zázemí.

Nikdo nikomu neupírá právo na názor. Když už něco řeknu a udělám si na tom tak trochu reklamu na nové album, koncert, projekt..., tak si za tím stojím – i za cenu toho, že se můj krajíc v budoucnu povážlivě ztenčí. Anebo se do politiky prostě nemíchám...

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 27. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  53
 • Super
  34
 • Haha
  13
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat