jít naiDNES.cz

Pohádková svatba na zámku: Violoncellistka Kovalová se vdala v Mikulově

Terezie Kovalová se vdala po dvouleté známosti. | foto: Instagram Terezie Kovalové

Jsou tomu dva roky, co známá violoncellistka Terezie Kovalová (29) na festivalu poznala lásku svého života. Sportovního manažera Milana Vodičku si o víkendu na zámku v Mikulově vzala, následovala opulentní hostina v nedalekých Horních Věstonicích.

Pro svůj velký den violoncellistka zvolila klasické bílé krajkové šaty, novomanžel sáhl po oranžovém obleku, k němuž obul žluté polobotky. Zamilovaná dvojice si pro místo obřadu vybrala zámek v Mikulově.

Po něm se novomanželé i hosté přesunuli do sklípku v Horních Věstonicích, kde probíhala hostina. Šťastná nevěsta se fanouškům pochlubila velkou novinkou na Instagramu, kde sdílela fotografie ze svatby.

„Navždy, forever,“ napsala na sociální síť ve svatební den k jednomu ze svých příspěvků Kovalová.

Během vystoupení někdo řekl, že si dáme pauzu, což mě trochu zarazilo, protože to není běžné, otočila jsem se pro pití a tam klečel Milan s krabičkou v ruce,“ zavzpomínala na romantické zasnoubení Terezie Kovalová.

„Byl to takový šok, že už ani nevím, jak jsem řekla ano. Pak jsem se podívala před sebe a tam stáli naše rodiny a kamarádi. Všechno domluvil za mými zády. Došlo mi to až v zákulisí, neskutečný pocit štěstí,“ svěřila Blesku půvabná blondýnka. Tu její partner požádal o ruku na festivalu Colours of Ostrava, shodou okolností na místě, kde se rok předtím seznámili.

Za nelehkým obdobím, kdy jí jedna z nejbližších přebrala partnera Tomáše Kluse, udělala tlustou čáru. „Řekla bych, že jsem vložila svou důvěru tam, kam jsem neměla. Bylo to pro mě těžké období, protože zároveň probíhal rozchod partnerský s ním a přátelský i pracovní s ní,“ uvedla úspěšná hudebnice na adresu Tamary Klusové, která ji lidsky velmi zklamala. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat