Porodila jsem Slunce a po hypnoporodu nejsem tak krásná jako Kate, píše Voříšková

14. listopadu 2019
Jen co se herečka Tereza Voříšková (30) pochlubila, že se stala před pár týdny maminkou, hned se rozpovídala o tom, jaký byl její porod. Bála se bolesti, proto zkusila hypnoporod podle rad vévodkyně Kate. Jako Kate ale nedopadla.

Známá herečka Tereza Voříšková si nechtěla radostné i bolestné chvíle nechat pro sebe. Proto se na Instagramu rozepsala o tom, jaký byl příchod miminka na svět a jak si na sebe zvykají.

Svým fanouškům napsala, že to byl boj mezi životem a smrtí. Bála se bolesti a toho, co přijde, že zvolila hypnoporod, který se stal módním poté, co vévodkyně Kate prozradila, že takto na svět přivádí všechny své děti, a proto je také mimo jiné schopna po šesti hodinách vstát z postele a celá vymazlená se ukázat novinářům a veřejnosti.

Jenže Tereza si asi všechno představovala zcela jinak.

„Píšu to proto, že Kate Middleton je lhářka a před tu porodnici ji určitě postavili až několik týdnů po porodu,“ napsala (snad) sarkasticky herečka, která asi tajně doufala, že bude hned po přivítání miminka na svět stejně krásná jako britská vévodkyně, okolo níž ale během porodu lítá dalších dvacet lidí. Ti mají na starost pouze to, aby se vévodkyně mohla po porodu ukázat lidem.

Na tom není nic podivného, jako členka královské rodiny placená z daní veřejnosti jí i slouží. A to i tím, že přivádí na svět dědice trůnu a pak je představuje světu, proto jsou kolem ní lidé, kteří se o ni starají.

„Mám fotku jako důkaz. Jsem na ní oteklá, modřiny pod očima, sloní noha a rudé popraskané žíly v obličeji i v očích,“ napsala Tereza, která takto samozřejmě může vypadat, jak dlouho bude chtít, žádné povinnosti vůči své zemi nemá.

Voříšková pak hned přispěchala s větou, že si nakonec porod a mateřství nemůže vynachválit.

Se svou rodinou je šťastná.

„Hypnoporod je báječný, v kombinaci s epiduralem,“ dodala s tím, že má sice už po šestinedělí, ale až teď měla chvilku klidu, aby mohla své zážitky popsat. 

Jméno a pohlaví dítěte zatím neznáme, Voříšková mu říká Slunce. 

Fotogalerie

Komentáře