Ze závislačky se stala asketou! Tereza Pergnerová si odpírá slasti života

Tereza je dnes úplně jiná. | foto: Profimedia.cz

Málokdo si toho v životě prožil tolik jako slavná moderátorka Tereza Pergnerová (44). Její životní eskapády, pády i vzestupy by vydaly na několik knih. Ale sama sympatická blondýnka o své minulosti nerada vypráví. Ráda by to hodila za hlavu, proto se začala stranit nejen fanoušků, ale i nejbližších. Co se to s Terezou děje?

Obrnila se hradbou mlčení, žije za neprostupnou zdí, která ji dělí od reality života, moc nechce dávat rozhovory, nechce být vidět v novinách. Z holky, která milovala pozornost a všechno, co život přináší, se stal naprostý opak – domácí puťka, která sotva vychází z domu!

Je dobře, že se změnila z té bouřlivé dívky, která se nebála ničeho a bohužel neměla strach ani zkoušet různé drogy. Ale není to jen další extrém, v čem teď momentálně žije? Lidé Terezu Pergnerovou neukousnou. Ba naopak. Byli by rádi, kdyby vylezla ze své nory.

Jenže moderátorka se prostě rozhodla, že jediný její společenský zážitek je natáčení reality show o stavění vysněného bydlení, jinak se práce vzdala. Chce být dětem oporou a vždy při ruce, už nechce patřit do toho společenského pozlátka, velkého světa, který ji před lety tak pohltil.

„Mluvit o své ožehavé minulosti třeba s novináři pro mě dříve byla terapie, pak jsem k tomu získala naopak odpor,“ řekla pro týdeník 5plus2 a tím vlastně řekla, proč se stáhla z veřejného života.

Sama přiznala, že už ji život celebrity nenaplňoval, spíše obtěžoval. Ráda by se od pikantní minulosti oprostila, na všechno zapomněla a žila svůj poklidný život po boku podnikatele Jiřího Chlebečka.

„Když jsem doma, a to považuji za můj skutečný život, tak tam načerpám všechny potřebné věci, které pak můžu rozprostřít do nějakého projektu, pokud se mi naskytne příležitost,“ říká Tereza s tím, že se práci obloukem nevyhýbá, ale pečlivě si vybírá.

Drogy hodila za hlavu, už jen kroutí hlavou nad tím, jak mohla být tak hloupá a něčemu takovému podlehnout. Dnes jsou pro ni naprosté tabu, a dokonce si údajně už nedopřeje ani skleničku vína.

Spousta lidí si bez moku králů nedokáže představit hezký večer, Tereza si radši hraje s dětmi, věnuje se jim a všechny slasti života, jako jsou alkohol, drogy nebo jiné omamné látky, nesmí do jejího domu. A pak že se lidé nemění.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:33 6. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  192
 • Trapas
  17
 • Haha
  16
 • Tvl
  16
 • Cože
  15
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat