Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Na Slavíku se od sebe nehnuli: Lásku Pergnerové a Chlebečka ale málem rozbily dluhy a žárlivost

  Moderátorka Tereza Pergnerová (48) doslova září štěstím. Nejenže zvládla moderování 60. Českého slavíka na jedničku, vrátila se do moderátorské extraligy, ale láska s partnerem Jiřím Chlebečkem (52) jim jen kvete. Na afterparty po vyhlašování se od sebe nehnuli ani na krok. Byly ale časy, kdy se jejich cesty za dost dramatických okolností rozešly.

  Na první pohled vypadají jako dokonalý pár, partneři, kteří jsou i po letech zamilovaní. Když se ale podíváme do minulosti tohoto vztahu, o dramata, hádky a dluhy nebyla nouze. Zdá se však, že nakonec přece jen zvítězila láska.

  I když to není tak dávno, co si Tereza Pergnerová měla říct dost a nechtěla s Jiřím Chlebečkem mít nic společného. Za vším nestála jen žárlivost, ale také dluhy, které před partnerkou tajil.

  Dokonce jí měl zatajit, že dům, v němž bydlí, není jejich, jak říkal, ale jsou v nájmu a dluží hodně za nájem. Až to došlo tak daleko, že věřitelé začali vyhrožovat i Tereze, vyhazovat jejich věci z domu, až se musela odstěhovat i s dětmi ke své mámě.

  „Naše rodina překonala krizi, která opravdu mohla dopadnout všelijak. Já, partner, děti plus našich sto padesát tisíc zvířat. Máme zázemí hřejivého domova, kterému se samozřejmě nevyhýbají běžné rozpory, které k životu patří. Já jsem si z toho všeho odnesla jedno ponaučení: vždycky najdete důvod, proč partnera opustit. Je to jednoduché. Ale mnohem smysluplnější je hledat důvody, proč se spojovat a proč určité věci ustát. Dnešní doba asi není úplně příznivá pro rodiny. A myslím, že pro mnohé je nesmírně těžké nerozbít ji, vydržet spolu,“ řekla pro MF Dnes smířená moderátorka.

  Moderátorku Terezu Pergnerovou přišel podpořit partner Jiří Chlebeček.

  Nakonec vzala Chlebečka zpátky, vše se mu podařilo splatit a našli domov, který už je skutečně jejich. Tereza se svěřila i s tím, že i s malou dcerou odešla kvůli hádkám ohledně důvěry ve vztah.

  Teď už má být ale vše zalité sluncem, partneři prý konečně dospěli a dokážou si tolerovat své nedostatky.

  Tereza Pergnerová s celou rodinou

  „Smíření a vnitřní klid jsou důležité pro spokojenost, která potom zabraňuje vzniku hlavových hříchů: tak říkám těm hříchům, které vznikají v hlavě. Když se s někým neustále srovnáváte, často docházíte k nepříjemnému pocitu a ztrácíte sama sebe. Jsem přesvědčená, že každý člověk je originál. Je fajn ho v sobě podpořit a necítit se méněcenně, když nežijete život, jaký se vám zrovna předkládá,“ dodala oblíbená moderátorka legendárního pořadu Eso.

  Na Českém slavíku patřili k jedněm z nejkrásnějších párů, dávali na odiv svou lásku a pořád se drželi za ruce. Tomu se říká vztah, který překonal snad všechny životní překážky.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 úterý 14. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   72
  • Trapas
   32
  • Sladký
   30
  • Haha
   28
  • Cože
   26
  • Tvl
   26
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...