Krásná Kostková v Koptashow: Může za její dokonalost reklama, nebo hadí láska?

Tereza Kostková v Koptashow vypadala nádherně! | foto: facebook

Kromě toho, že v Koptashow ukázala svou mladistvou tvář, prozradila, kdo se po ní doma plazí! Oblíbená moderátorka StarDance Tereza Kostková (42) v talkshow přiznala, že má doma velmi netradičního mazlíčka, který ji všude pronásleduje, a dokonce spolu i vaří. Není to papoušek ani kočka, ale krajta královská!

Tereza Kostková si doma hřeje na prsou pořádného hada! Tím je její milovaný samec krajty královské Darth, kterého na moderátorce vyloudil její syn Tonda.

S tím přišel Tonda. Všichni jsme byli rádi, když nám rodiče splnili přání. Já jsem si například přála pejska a dostala jsem ho. Když si tedy Tonda přál hada, řekla jsem si, že bych mu to měla splnit. A tak máme krajtu královskou!“ prozradila Tereza v posledním díle Koptashow s tím, že ještě před pěti lety měla z hadů obrovský respekt.

Když jsem dříve měla v cirkuse nebo na nějakých atrakcích držet hada, tak jsem trpěla. Strach jsem překonala jen kvůli synovi,“ dodává.

Milovaná krajta Terezy Kostkové pojídá oběd.

Milovaná krajta Terezy Kostkové pojídá oběd.

Dnes je to velký mazlíček, se kterým i vařím,“ řekla ještě Tereza s tím, že Darth se jí plazí po celém těle. „Můžeš si ho chovat v náručí nebo hřát na prsou!“ vysvětluje moderátorka.

Tereza Kostková se svým domácím mazlíčkem

Tereza Kostková se svým domácím mazlíčkem

Kromě hadího příběhu Kostková diváky oslnila svou dokonalou pletí, na které není téměř jediná vráska. Přestože jsme moderátorku nedávno vídali v deváté řadě StarDance, v Koptashow bylo zblízka vidět, jak krásnou pleť herečka má i s minimem make-upu. 

Jistě by každá žena ráda uvěřila tomu, že takto účinkuje kosmetika, kterou herečka propaguje. Pravděpodobně jsou to ale spíš geny než zázračný krém...

Nebo sérum z hadího jedu?

Fotogalerie

Komentáře