Druhé manželství herečce svědčí! Tereza Kostková mládne před očima

Tereza si užívá chvíle pohody se synkem Toníkem a druhým manželem. | foto: Profimedia.cz

Krásná herečka Tereza Kostková (42) byla vždycky pohledná žena s vybraným chováním a milým úsměvem. Kopie své maminky Carmen Mayerové (74), krasavice své doby. Ale Tereza po druhém sňatku začíná ještě vykvétat, nikdy jí to tolik neslušelo jako právě teď.

Když byla Tereza Kostková malé děvče, byla spíše takové zakřiknuté káčátko, které nijak nevyčnívalo. Byla taková nemastná neslaná, v pozadí slavných a uznávaných umělců. 

Ale čím byla starší, tím více rostla do krásy, až nakonec vykvetla jako růže. Najednou si jí svět showbyznysu všiml a od té doby je jednou z nejoblíbenějších hereček u nás.

Jenže život se s Terezou zrovna nemazlil. V lásce se jí zrovna nedařilo, až potkala režiséra Petra Kracika, do něhož se zamilovala tak bezhlavě, že ani neřešila, že je stále ženatý.

Vzala si ho za muže a zplodili spolu syna Toníka. Bohužel rodinná idylka netrvala věčně. Po pár letech herečka zjistila, že manžel se vedle ní asi nudí a běhá za jinými.

Nastal rozvod a chvíle samoty, kdy zanevřela na muže a věnovala se jen synovi a práci. Možná už ani nevěřila, že potká toho pravého.

Tereza si užívá chvíle pohody se synkem Toníkem a druhým manželem.

Tereza si užívá chvíle pohody se synkem Toníkem a druhým manželem.

Až to přišlo, přes cestu jí přeběhl další režisér, Jakub Nvota, kterého před veřejností tajila několik měsíců, nikdo netušil, že spolu randí, natož že se schyluje k veselce.

Všechny překvapili, když vyšlo najevo, že je z půvabné Terezy opět vdaná paní, jež vedle Jakuba začala jen zářit. Najednou je poznat, že ji baví život a nahlíží zase optimisticky na budoucnost. 

Možná to je ten její elixír mládí, mít pro koho žít, mít osudovou lásku a spokojené dítě. Poslední dobou jen září a směje se na všechny strany. Z ní by si měly vzít příklad ženy, které se nechávají vylepšovat, přitom stačí být „jen“ zamilovaná. 

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat