Režiséři jako afrodiziakum? Tereza Kostková se bezhlavě zamilovává do autorit

Tereza si užívá chvíle pohody se synkem Toníkem a druhým manželem. | foto: Profimedia.cz

Půvabná herečka Tereza Kostková (42) je podruhé vdaná a podruhé je to zase režisér. Sama dcera Carmen Mayerové a Petra Kostky si to nedokáže pořádně vysvětlit, jen to, že ji fascinují muži, kteří mají moc nad jinými. Že by nějaké zvláštní afrodiziakum, jemuž herečka nemůže odolat?

Většina žen má už od mladého věku jeden vybraný typ kluků, posléze mužů, kteří je po celý život přitahují. Někdo je na tmavé typy, někdo na svalnaté krasavce, někoho přitahují muži mající nadvládu nad jinými lidmi.

A to je pravděpodobně případ i krásné Terezy Kostkové, která má velkou slabost pro režiséry. Už podruhé je vdaná za divadelního „rejžu“, jehož musí herci poslouchat na slovo. 

„Asi to mě právě přitahuje,“ smála se v Top Star magazínu herečka, která vedle režiséra Jakuba Nvoty (41) jenom kvete. 

Poprvé si za muže vzala jiného divadelního režiséra, Petra Kracika, s nímž má synka Tondu. Ale prý kvůli jeho slabosti pro jiné herečky nakonec manželství ztroskotalo. 

Tereza Kostková s režisérem Jakubem Nvotou, kterého si měla na konci léta vzít.

Se svým druhým manželem režisérem Jakubem Nvotou

Neublíží Tereze další muž, který má tak blízko k jejím kolegyním a pro herečky by byl skvělou partií, jak se zkusit dostat k roli? Nejen Tereza má slabost pro režiséry.

Ale podle toho, jak vrkají jako hrdličky, Nvota má oči jen pro svou manželku, která je do něj zamilovaná jako školačka, se zdá, že ta jejich společná vášeň mezi nimi jen tak nezmizí. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat