jít naiDNES.cz

Z Kerndlové je holka krev a mlíko. „Chtělo by to začít běhat,“ dotírají fanoušci

Zpěvačka Tereza Kerndlová má evidentně pár kilo navíc. Všimli si toho i někteří fanoušci! | foto: Instagram

Pořád je krásná, pořád má šmrnc. Něco ale jako by se na zpěvačce Tereze Kerndlové změnilo. Ačkoliv svou image vybudovala kromě mnoha dalšího na postavičce jako lusk, aktuálně se blíží spíše kategorii „krev a mlíko“. Na fotkách to sice maskuje, silnějších boků už si ale začali všímat i fanoušci. Jeden ji třeba dost nevybíravě poslal běhat!

Patří k nejkrásnějším českým zpěvačkám a sama si je toho moc dobře vědoma. Tereza Kerndlová na Instagramu ráda provokuje snímky, na nichž je spoře oděná a do popředí vystavuje svoje přednosti.

Jenže! Na několika posledních fotografiích to spíše vypadá, jako by se snad Kerndlová snažila něco naopak skrýt. Buď sedí, nebo je v předklonu. Zatímco dříve dávala svůj vypracovaný zadek patřičně na odiv, teď ho spíše schovává vzadu.

Když se člověk zadívá pozorněji, hned ho napadne proč. Zdá se totiž, že oblíbená zpěvačka, jejíž hit Ve frontě na sny aktuálně válcuje YouTube, tak trochu přibrala na váze. A znát je to právě především na jejích bocích.

Zpěvačka Tereza Kerndlová má evidentně pár kilo navíc. Všimli si toho i někteří...

Kerndlová jako by na některých fotkách kila navíc zakrývala.

Na sex-appealu to sice Kerndlové podle nás ani trochu neubírá, s tím ale nesouhlasí několik málo fanoušků, kteří si pár kilo navíc u zpěvačky všimli.

Zpěvačka Tereza Kerndlová má evidentně pár kilo navíc. Všimli si toho i někteří...

Fanoušci si všimli, že Kerndlová přibrala.

„Tak trochu oplácanější, nebo špatný výběr záběru,“ napsal jeden z nich. „Chtělo by to začít cvičit nebo běhat,“ přidala se trochu nevybíravě žena jménem Eva.

V diskuzi přesto převažují názory, že je Tereza Kerndlová v první řadě pořád mimořádně sexy. A s tím se nedá než souhlasit!

Fotogalerie

Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat