Zopakuje si Kerndlová 100 dní ve španělském exilu? V novém domě jí nic nechybí

22. února
Je to přesně rok, co Tereza Kerndlová (34) opustila Česko a s manželem Reném vyrazila na jih Španělska. To ještě netušila, že se její dovolená kvůli pandemii koronaviru prodlouží na více než tři měsíce. V Andalusii je zpěvačka i teď, akorát s tím rozdílem, že už tam vlastní dům na pláži. Prodlouží si pobyt i letos?

„Splnili jsme si sen. Vlastní dům. Dlouhých osm let jsme hledali s mým mužem tu správnou první linii u moře. Náš nový druhý? Nebo první domov?“ ptala se Tereza Kerndlová poté, co oznámila koupi domu na jihu Španělska, kde si to s manželem Reném Mayerem zamilovali.

Nedaleko Estepony, kde nyní vlastní nemovitost, v Marbelle loni strávili více než tři měsíce. Kvůli pandemii koronaviru se nestihli vrátit do Česka, a než aby se komplikovaně dostávali zpět, raději si dovolenou prodloužili. To se jim ve finále může stát i letos. 

Covid-19 a hlavně jeho mutace stále hrozí a situace se mění ze dne na den.

„Přišla mi od vás hromada vzkazů a gratulací k našemu novému bydlení u moře. Děkuju. Nejvíc se taky objevovaly otázky ohledně toho, jak dům vypadá. Tak tady je něco málo pro ty, kteří psali: Ukaž dům. Myslím, že vás teď budu o tom, co se tu děje a jak se tu žije, informovat častěji,“ slíbila Tereza, která raději rychle zapomněla na to, že se na její rodné hroudě pandemická situace nijak zvlášť nelepší. 

Prahu ale prý s manželem neopustili. „Vidíme to padesát na padesát,“ odpověděla na četné dotazy, jestli se do Česka ještě vrátí.

„Testuju únorové opálení,“ vzkázala od moře zpěvačka, které ve vilce se zahradou v první linii u moře nic nechybí. Samozřejmostí je i bazén.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře