Sobota 22. června 2024, svátek má Pavla
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Tereza Kerndlová o rodičích: K domu ve Španělsku mají klíče, ale bydlet nastálo tam nechtějí

  Tereza Kerndlová při rozhovoru pro Expres | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

  Zpěvačka Tereza Kerndlová (36) žije ve dvou domovech. Ráda jezdí za rodiči na Moravu, ale také to miluje v domě ve Španělsku. Tam také hostí spoustu přátel, ale často i maminku s tatínkem. Byla by nejradši, kdyby je měla neustále nablízku. Proč se za dcerou nechce zpěvák Láďa Kerndl (77) s manželkou přestěhovat na stálo, aby o ně mohla v jejich věku pečovat?

  Krásná zpěvačka Tereza Kerndlová pendluje mezi dvěma domovy. Moc ráda se vrací k rodičům na Moravu do jejich velkého domu, kde má stále pokojíček. Je šťastná ale i v Esteponě, kde si s manželem Reném pořídili dům u moře.

  Byla by moc ráda, kdyby tam více času trávili i její rodiče, protože jim to u moře dělá velmi dobře. Přece jenom nikdo nemládneme. Terezina maminka dvakrát prodělala rakovinu a Ladislav Kerndl měl také velké obtíže.

  Žijete převážně ve Španělsku, jak často vás navštěvují rodiče?

  Ono s tím Španělskem je to takové rozdělené. Půl roku jsme tady, půl roku tam, a pokud máme práci, což se nyní právě děje, jsme pouze v Česku. Moji rodiče žijí na Moravě, kde to milují, kde mají své zázemí, své psy a netouží být ve Španělsku delší dobu. To ale neznamená, že se jim tam nelíbí, když přijedou, jsou v sedmém nebi.

  Tereza Kerndlová s maminkou Miladou

  Co se rodičům nejvíce líbí ve Španělsku?

  Pro moji maminku je vždy top východ slunce a pro mého tátu zase na prvním místě šumění moře. Můžou za námi přijet kdykoliv, navíc mají klíče od domu, takže se můžou sebrat a jet sami nebo se svými přáteli bez nás. U nás vládne svoboda.

  Tereza Kerndlová se svými rodiči v době, kdy její maminka porazila rakovinu poprvé.

  Vypadáte báječně, jak se o sebe staráte?

  Myslím, že standardně jako každá dnešní moderní žena. V podstatě to nějakým způsobem nepřeháním, ale zároveň se nenechám ošidit o komfort, který nám ženám dnešní salony krásy nabízí. Netajím se tím, že si nechávám prodloužit a zahustit své vlastní vlasy, a tak salon, který se o mě stará, mě zároveň stříhá i barví. Nejsem ten typ ženy, která se potřebuje každý den nechat opečovávat, ale tuto službu nejlépe udělá jen profesionál. Moje návštěvy jsou zhruba každých šest neděl.

  A jak to máte s pletí? Přece jen žijete u moře a tam je potřeba se o kůži více starat.

  Co se týče kosmetiky, pedikúry nebo manikúry, to jsem se naučila už dělat vše sama. A ne proto, abych ušetřila, ale protože mě to baví. Je to takový můj malý relax. S pletí jsem nikdy neměla větší problémy, ale také jsem vždy dbala o její péči. Nikdy nejdu spát neodlíčená, každý den hydratuji, čistím, jednou začas i hloubkově, už to považuji za rituál, jako je třeba čištění zubů. S pletí je spojen i pitný režim, voda je jednou z nejdůležitějších složek k tomu, aby vaše pleť byla stále svěží.

  Jak na Nový rok, tak po celý rok? Tereza Kerndlová je zase ve Španělsku a nic jí nechybí. Evidentně ani práce.

  Stále si udržujete štíhlou postavu, i když jste v minulosti uvedla, že s kily navíc bojujete.

  Je to nejvíce o zdravé a vyvážené stravě. V mém jídelníčku najdete ryby, kuřecí maso, zeleninu, ovoce, vejce, sýry. Pokud se chci vyloženě držet zpátky, třeba kvůli videoklipům nebo focení, oblíbila jsem si poslední dobou keto dietu, při které vynecháváte cukry a jíte hodně bílkovin a proteinů. Při přidání pohybu, což je v mém případě hlavně rychlá chůze na páse nebo má oblíbená vibrační plošina, na které ráda cvičím a zároveň mám oba tyto stoje doma, docílím toho, že se dostanu do kalorického deficitu, díky němuž shodím nějaké to kilo navíc. Abych byla upřímná, občas i ráda zhřeším hodně kalorickým jídlem a rozhodně se nehlídám na oslavách nebo sešlostech s mými přáteli. Mám ráda život se vším, co k němu patří, tím je i dobré jídlo.

  Jakou dobu ráno strávíte v koupelně, než vyjdete ven?

  V mém případě je to různé. Pokud nemám nic důležitého, žádnou schůzku, líčím se velmi málo a v koupelně trávím zhruba dvacet minut. Naopak pokud jdu do společnosti, na focení a podobně, pochopitelně se více upravím, vlasy, make-up, takže ten čas je kolem hodiny a více. Když natáčím videoklipy, příprava je ještě o něco delší.

  Máte radši přirozenou krásu, nebo se nevyhýbáte ani invazivním procedurám?

  Krása je velmi relativní pojem. Každá z nás vyzařuje ze sebe určité charisma a určitou krásu a ta se pojí ruku v ruce i s tou na první pohled viditelnou, jakou je vizuální stránka. Každý z nás se vnímáme jinak a máme své nedostatky, které nevadí okolí, ale vadí nám samotným. Pak přichází na řadu řešení, kterých je v současnosti přehršel, a je jen na nás, zda je využijeme, či ne. Osobně preferuji přirozené poprsí, protože mi přijde implantát pro mě velice nepřirozený, ale musím uznat, že je na druhou stranu zase velice praktický. Vyjdete si ven a neřešíte oblečení, spodní prádlo, vždy je to tak, jak má být. Myslím si, že ani já se v budoucnu implantátům nebo jiné metodě nebudu vyhýbat. Co se týká botoxu, většina, kdo mě zná, ví, že se o mě stará klinika Yes Visage, ten jsem právě nedávno vyzkoušela. Například i výplně Radiesse nebo v minulých letech odstranění drobných žilek v obličeji pomocí laseru. Takže to všem vřele doporučuji, a ano, těmto zákrokům se nebráním, naopak.

  O Terezu se starají na vyhlášené klinice Yes Visage.

  Tereza Kerndlová dře ve Španělsku...

  A co vaše kariéra zpěvačky, nezanedbáváte ji?

  Sice jsem vydala dva úspěšně singly, jeden má zhlédnutí přes pětadvacet milionů a druhý kolem pěti milionů, ale vím, že je to málo pro mé fanoušky, proto usilovně pracuji na novém albu, a to po dobu tří let. Snažím se udělat CD, kde by nebyla takzvaná „vata“ nebo jeden úspěšný singl. Mé přání je album plné singlů. A proto jsem v Česku, kde nepřetržitě pracuji na tom, aby moje album vyšlo tento rok. Přesný měsíc neřeknu, protože se nechci zavázat. Každopádně tento rok vyjde stoprocentně.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:00 pondělí 31. července 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   61
  • Haha
   9
  • Super
   7
  • Tvl
   6
  • Cože
   4
  • Sladký
   2