jít naiDNES.cz

Tak jsem si přivstala (a zapomněla si vzít něco na sebe), loví lajky nahá Kerndlová

„Tohle ráno jsem si přivstala,“ vzkázala fanouškům Tereza Kerndlová, která aktivně bojuje proti kritice svých ženských tvarů. | foto: Koláž Expres.cz

Každý se s kritikou vyrovnává po svém. Jsou lidé, kteří si z ní nic nedělají, jiní ji přijmou jako oprávněnou. Tereza Kerndlová (33) s ní bojuje nahými fotkami. Že to nedává smysl? Omyl! Když si do vás fanoušci rýpnou kvůli bujnějším ženským tvarům, jsou odhalené fotky z šikovného úhlu a v milosrdném světle tou nejlepší odpovědí.

„Tohle ráno jsem si přivstala! Protože chci, aby dnešní den byl co nejdelší!“ utrousila na sociální síti Tereza Kerndlová, která od té doby, co ji fanoušci popíchli kvůli kypřejším tvarům, zásobuje Instagram i Facebook spoře oděnými fotkami.

Dává si přitom záležet na tom, aby na nich vypadala zatraceně sexy, pečlivě zvažuje kdy a kde se vyfotit, aby bylo nejlepší světlo a její tělo vypadalo bezchybně.

Chválit dovoleno, ale běda, když si někdo začne ze zpěvačky dělat legraci. To Kerndlová nemá moc ráda. A hlavně neumí vtipně a s nadhledem reagovat, naopak vyskočí jako čertík z krabičky.

„Přivstala na desátou? Jinak vše nej k narozkám,“ smál se jistý Zdenda, který poukazoval na fakt, že snímek byl postnutý v 10:35.

„Zdendo, to, že je tady východ slunce posunutý minimálně o hodinu, je jedna věc. Druhá věc je to, že jen kvůli tobě nepoletím a fotku nedám během vteřiny na sociální síť, aby někdo jako ty nenapsal takovou blbost! Díky za přání,“ zareagovala zpěvačka, která vzápětí využila naladěné publikum na síti a vytasila se se soutěží o zázračné preparáty, díky nimž vypadá mnohem mladší.

„Takže mám pro vás dvakrát elixír s čistou kyselinou hyaluronovou, je to bomba,“ nešetřila chválou Kerndlová, která s klinikou Yes Visage spolupracuje už léta.

„Vypadá jako pornoherečka,“ zhodnotil snímek, který ke statusu připojila, jeden z diskutujících, na nějž Tereza raději ani nereagovala.

Faktem je, že v tu chvíli nebylo úplně jasné, k čemu je přípravek dobrý, protože z fotky by se zdálo, že po něm porostou prsa...

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře