Krásnější než v soutěži krásy! Z miss Chlebovské se stala sexy mamina

2. dubna 2019
V roce 2012 získala Tereza Chlebovské (28, dnes Kadeřábková) korunku krásy, mnozí ale tvrdili, že je tuctová a brzy zapadne. Modelka to tehdy v sobě řešila a nakonec se raději stáhla z veřejného života, protože podobné nepříjemnosti už nechtěla snášet. Nicméně s rodinou a s Instagramem nabrala nový vítr do plachet.

Chvíli po vítězství to vypadalo, že z Terezy Chlebovské bude další miss, která po svém kralování zapadne v davu zapomenutých vítězek krásy a už po ní neštěkne ani pes. Sama modelka svou kariéru odstavila na vedlejší kolej a radši se začala věnovat vztahu s fotbalistou Pavlem Kadeřábkem. A udělala velmi dobře.

Načas se vytratila z hledáčku fotoaparátů, do Česka jezdila, jen když musela, nakonec ani v Německu ale nezapadla.

Zatímco porodila dceru Emu, začala se starat i o instagramový profil, který jí výtečně vzkvétal. Dávala tam fotky jak rodinné, tak i ty pořádně rajcovní. A ejhle, mělo to opravdový úspěch.

Může se pyšnit, že ji sleduje více než 120 tisíc lidí a že udává trendy. Především maminky sledují Terezu, jak denně „bojuje“ s výchovou dcerky a chodem domácnosti s profesionálním fotbalistou.

Jako mamince to Tereza velmi sluší.

Jako mamince to Tereza velmi sluší.

Najednou má více fanoušků než za dob soutěže Miss. Vyklubala se z ní pořádná kost, které mohou závidět i bezdětné mladší slečny, její postava je dokonalá a má tvář panenky.

Proto se není čemu divit, že se o ni firmy jen perou, aby mohla propagovat jejich výrobky. Vlastně si určitě vydělává zdaleka více než missí modelka. 

Fotogalerie


Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:41 31. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 12
  • 12
  • 11
  • 10
  • 10
Komentáře