jít naiDNES.cz

Krásnější než v soutěži krásy! Z miss Chlebovské se stala sexy mamina

Z Terezy se stala opravdu sexy mamina. | foto: Instagram

V roce 2012 získala Tereza Chlebovské (28, dnes Kadeřábková) korunku krásy, mnozí ale tvrdili, že je tuctová a brzy zapadne. Modelka to tehdy v sobě řešila a nakonec se raději stáhla z veřejného života, protože podobné nepříjemnosti už nechtěla snášet. Nicméně s rodinou a s Instagramem nabrala nový vítr do plachet.

Chvíli po vítězství to vypadalo, že z Terezy Chlebovské bude další miss, která po svém kralování zapadne v davu zapomenutých vítězek krásy a už po ní neštěkne ani pes. Sama modelka svou kariéru odstavila na vedlejší kolej a radši se začala věnovat vztahu s fotbalistou Pavlem Kadeřábkem. A udělala velmi dobře.

Načas se vytratila z hledáčku fotoaparátů, do Česka jezdila, jen když musela, nakonec ani v Německu ale nezapadla.

Zatímco porodila dceru Emu, začala se starat i o instagramový profil, který jí výtečně vzkvétal. Dávala tam fotky jak rodinné, tak i ty pořádně rajcovní. A ejhle, mělo to opravdový úspěch.

Může se pyšnit, že ji sleduje více než 120 tisíc lidí a že udává trendy. Především maminky sledují Terezu, jak denně „bojuje“ s výchovou dcerky a chodem domácnosti s profesionálním fotbalistou.

Jako mamince to Tereza velmi sluší.

Jako mamince to Tereza velmi sluší.

Najednou má více fanoušků než za dob soutěže Miss. Vyklubala se z ní pořádná kost, které mohou závidět i bezdětné mladší slečny, její postava je dokonalá a má tvář panenky.

Proto se není čemu divit, že se o ni firmy jen perou, aby mohla propagovat jejich výrobky. Vlastně si určitě vydělává zdaleka více než missí modelka. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:41 31. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Haha
  12
 • Sladký
  12
 • Trapas
  11
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře