jít naiDNES.cz

Vrátí se Tereza Bebarová do Ulice? S postavou Světlany to vypadá bledě

Hvězda Ulice se nemusí bát, že by její manžel nezvládl starost o jejich dvě malé dcerky. | foto: Profimedia.cz

Už je to pár měsíců, co herečka Tereza Bebarová (43) opustila nekonečný seriál Ulice, v němž je od samého začátku. Ale není to poprvé, co tak učinila kvůli mateřským povinnostem, už před lety si dala menší pauzu. Ale jde teď opravdu jen o chvíle klidu s miminkem, nebo se už do úspěšného projektu nevrátí?

Sympatická herečka Tereza Bebarová hraje od samého počátku Světlanu Nyklovou, kterou si diváci pro její obětavost a upřímnost zamilovali. 

Jenže i ona je jen člověk a má své potřeby a touhy. Stejně jako její kolegyně zatoužila stát se maminkou, proto před lety načas seriál opustila, aby mohla vychovávat dcerku. Nakonec se ale s velkou pompou vrátila, nechtěla jen doma sedět na zadku a být ženou v domácnosti. 

Ale teď se minulost znovu opakuje, herečka toužila po rozšíření rodiny, až se jí to v pokročilejším věku povedlo. Porodila druhou dceru a opět museli zasáhnout scenáristé a Světlanu poslat opět z Ulice pryč.

Vrátí se však jako minule? Starost o dvě děti je už obtížnější a časově náročnější. Mohla by docházet v časných ranních hodinách na natáčení, když má doma malé miminko a holčičku ve školkovém věku?

Všichni kolem postavy Světlany Nyklové mlží, mlčí až moc dlouho. Kdyby se tam měla vrátit, dávno by to tajemství odhalili, aby se fanouškům ulevilo, ale teď to vypadá s Terezou bledě. Vrátí ji ještě scenáristé do hry? 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:37 pondělí 30. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  154
 • Cože
  50
 • Trapas
  28
 • Tvl
  27
 • Sladký
  25
 • Haha
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat