Láska prochází žaludkem: Čím si manžel Terezy Bebarové svou ženu předchází?

28. dubna 2019
Hvězda seriálu Ulice Tereza Bebarová (43) má manžela snů. Loutkoherec Ivan Kotmel (43) by svou ženu nosil neustále na rukou jako na začátku vztahu. I po dvou dětech se ale jeho zájem a láska nemění. Ba naopak, manželku si předchází, jak se jen dá. Čím naprosto herečku odrovnal?

Herečka Tereza Bebarová se před pár měsíci stala dvojnásobnou maminkou. I přes svůj pokročilý věk proběhlo vše bez komplikací a teď si užívá malých holčiček plnými doušky.

Dokonce na čas odešla z Ulice, aby se plně mohla věnovat mateřským povinnostem, jak si vždycky přála. Kvůli věku už ví, že je to její poslední miminko, proto si chce své dvě holčičky užít naplno. 

A její manžel Ivan Kotmel jí v tom vychází vstříc. I když se muži většinou k domácím pracím staví dost s odstupem, chtějí být spíše tou hlavou rodiny, která vydělává peníze, ale pak se o nic nemusí starat. To herečka našla pravý opak!

„Denně mi vyváří jako v luxusní restauraci,“ nechala se slyšet sympatická herečka, pro niž je to obrovská úleva, když nemusí vařit několik teplých jídel denně.

Teď se spíše snaží, aby si vše doma s miminkem sedlo, aby sestřička nežárlila a našli všichni společný rytmus jako rodina. A v tom to Tereze velmi usnadnil právě manžel, který ví, že láska prochází žaludkem, a nechce ženu ještě více zatěžovat dennodenním vyvářením. Prostě manžel snů. 

Fotogalerie


Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:44 26. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 24
  • 16
  • 15
  • 15
  • 14
  • 14
Komentáře