Už minulý týden některé české celebrity nasedly do letadla a odletěly směr Tenerife. V dovolenkovém ráji se totiž v sobotu večer uskutečnila obří párty na počest roční existence realitní kanceláře Tenerife Real, kterou provozuje podnikatel Vlasta Hájek s manželkou Zuzanou Belohorcovou a obchodní partnerkou Dianou Kállay.
„Bylo tam zhruba 300 hostů. Vlastovi se Zuzkou a jeho týmem se na Tenerife neuvěřitelně daří a párty byla ve velkém stylu. Vlasta se zhlédl ve filmu Vlk z Wall Street, takže to bylo tím hodně podbarvené. Celý večer byl neskutečný,“ prozradil redakci Expresu jeden z hostů, miliardář Richard Chlad.
Milovník luxusních aut na akci dorazil se svou snoubenkou Annou-Marií Kánskou a nejvíce si prý užil vystoupení legendární zpěvačky Heleny Vondráčkové.
„Podala úplně bezchybný výkon. Je neuvěřitelné, co ve svém věku dokáže zazpívat,“ popsal Chlad, který vychválil i další účinkující, nadějnou zpěvačku Natálii Grossovou.
„Z ní jsem si sedl na zadek. Co tahle holka ve svém věku dokáže vyzpívat, to je neskutečné,“ smekl před mladší dcerou expremiéra Stanislava Grosse Chlad.
Na párty byli podle miliardáře lidé ze všech koutů světa. Nechyběli například hosté z Miami, kde dříve Belohorcová a Hájek žili.
„Součástí večera byla výstava vozů Ferrari a bylo zde i jedno auto Lamborghini. Vlasta se svou partou tady strhává maximální pozornost. My si teď užíváme s Helenou Vondráčkovou a její kamarádkou každý den na pláži a já jsem tam za číšníka,“ dodal na závěr Richard Chlad.
Na fotografie z večírku se podívejte v galerii.
Fotogalerie |