Sexy zprávařky i Šmucler s fetišisty: 10 pořadů Novy, které měnily televizní trendy

Přesně před 25 lety odstartovala televize Nova vysílání a vzápětí se stala nejsledovanějším soukromým kanálem. Za celou dobu představila nespočet pořadů či soutěží, které se nesmazatelně zapsaly do televizní historie, změnily její směřování a nastolily nové televizní trendy. Vzpomínáte si třeba na lechtivý pořad Peříčko nebo Tabu s Romanem Šmuclerem, kde se tak trochu podivní lidé, často trpící třeba sexuálními úchylkami, veřejně zpovídali? Přinášíme vám výběr deseti těch vůbec nejslavnějších a nejvýznamnějších nováckých pořadů!
Štěpán Karlesz   0:12
1/11

Televizní noviny

Nejspíš si říkáte, co zrovna na prvním místě dělá zpravodajská relace, když Nova zdaleka nebyla první televizí, která ji do svého programu zařadila. Jenže Televizní noviny vtiskly zpravodajství tvář, na kterou nikdo v té době nebyl zvyklý.

Nova se toho prostě nebojí. Podstatnou část jejích reportáží vždy tvořily zprávy tak trochu drsnější: vraždy, tragédie, krev, mrtvoly... Spousta lidí to kritizuje, pravda ale je, že se Nova trefila do černého, přesněji do toho, po čem společnost (bohužel) nejvíc baží. Ostatně právě Televizní noviny patří mezi nejsledovanější zpravodajské relace u nás.

Zmínit musíme i to, že Nova Televizními novinami prolomila mnohá tabu. Místo ustrojených zprávařů s kamennou tváří nasadila ty nejrůznější reportéry a moderátory. Ať už mluvíme o pohledných ženách jako Lucie Borhyová, jejím exotickém kolegovi Reyi Korantengovi, či svérázných reportérech v terénu.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:12 5. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  28
 • Super
  22
 • Cože
  17
 • Trapas
  17
 • Haha
  14
 • Sladký
  13
Komentáře