Dyk s Vilhelmovou nevystupují sólo. Koho se svou párovou image napodobují?

7. června 2017
Táňa Vilhelmová a Vojtěch Dyk už dávno nefungují sólo. Jako další slavné páry se již prezentují společně, a to nejen v soukromém životě, ale také v rámci své profese. Po účinkování v Tvojí tváři si teď zahrají společně i ve filmu. Proč to dělají? Jde to i jinak?

Před dvěma lety nazpívali píseň Májová, společně dvakrát vystoupili v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a teď se chystají natáčet nový celovečerní film! Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk si moc dobře uvědomují, že v jednotě je síla a dva jsou víc než jeden.

Česká televize přinesla zprávu, že se dvojice chystá natáčet nový snímek Dívka za zrcadlem. Tam si Táňa zahraje hlavní roli po boku Oldřicha Kaisera, nečekaně se však v obsazení objevuje i její partner Vojtěch Dyk, který se o matku svého syna bude ve filmu ucházet.

„Mého soka v lásce hraje Vojta Dyk, takže mám pocit, jako bychom ani nehráli a bylo to doopravdy,“ říká s nadsázkou Oldřich Kaiser, který se vtělí do role Tánina životního partnera.

Táňa si v novém filmu zahraje s Oldřichem Kaiserem.

Táňa si v novém filmu zahraje s Oldřichem Kaiserem.

V Hollywoodu je párová image běžnou praxí. Dlouhá léta ji reprezentovala například Angelina Jolie a Brad Pitt, Johnny Depp a Amber Heard nebo Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas. Společné vystupování, fotky a odhalování soukromí napomáhalo totiž jejich popularitě a nenásilně se jim staralo o efektivní PR.

Často se v tomto směru hovoří také o Ozzym a Sharone Osbournových. Spekulovalo se dokonce o tom, že měla být Ozzyho nevěra, vyhazov z domu a plánovaný rozvod jen hříčkou pro média, aby se dvojice opět dostala do povědomí veřejnosti a byl o ni větší zájem. Takovou má párové vystupování sílu.

Rozpad manželství Ozzyho Osbourna? Houby! Pouze marketingový tah jak přitáhnout...

Rozpad manželství Ozzyho Osbourna? Houby! Pouze marketingový tah jak přitáhnout pozornost.

V Čechách se podobně prezentují Taťána a Ondřej Gregorovi. Navzájem si sdílejí statusy, veřejně adorují aktivity toho druhého, pózují před objektivy fotografů a navštěvují ty správné akce, aby byli vidět. Vše se děje samozřejmě bezděky a čirou náhodou.

Vilhelmová s Dykem od začátku jejich vztahu vystupovali společně, poslední měsíce to však graduje. Podivovali se tomu i fanoušci pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde s Táňou vystoupil její partner hned dvakrát. Spíše než s potěchou to však diváci přijímali se značnou nelibostí. Označovali to za otravné a účelové.

Poprvé společně vystoupili Dyk s Vilhelmovou jako Barbra Streisand a Céline...

Poprvé společně vystoupili Dyk s Vilhelmovou jako Barbra Streisand a Céline Dion.

A kdo z českých párů si na společnou image naopak nepotrpí?

Tak třeba Lenka Vlasáková a Jan Dolanský, David Prachař a Linda Rybová nebo Adéla Gondíková a Jiří Langmajer. Mohli by si dělat sice navzájem reklamu, oni ale svůj soukromý a veřejný život striktně oddělují.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 čtvrtek 5. října 2017. Anketa je uzavřena.

  • 25
  • 12
  • 10
  • 10
  • 6
  • 6
Komentáře