Tatiana Drexler tipuje vítěze StarDance: Nevyhraje nejlepší tanečník, ale miláček publika

V porotě taneční soutěže StarDance je od samotného začátku a spolu se Zdeňkem Chlopčíkem patří k těm porotcům, kteří hodnotí technickou část věci. Přesto sama ví, že divákům záleží hlavně na sympatiích. Kdo má podle Tatiany Drexler největší šance na vítězství a proč?

Bez Tatiany Drexler už si StarDance téměř neumíme představit. Je vtipná, neustále se směje a v hodnocení umí být i věcná. „Většinou se shodneme. Každý má jinou stránku, kterou upřednostňuje. Pan Chlopčík je zaměřený hlavně na tu technickou otázku. Naopak pan režisér to mnohokrát vidí z umělecké stránky,“ popsala Expresu Drexler, která zároveň vyvrátila, že by měla neshody s Václavem Kunešem.

O letošní deváté řadě StarDance se říká, že patří k nejsilnějším ročníkům, jaké vůbec byly. „Jako skupina jsou opravdu velmi dobří, ale už i v těch předešlých byli vynikající jednotlivci. Tady jich je ale opravdu hodně dobrých. Není tu nikdo, kdo by byl dřevo,“ myslí si sympatická porotkyně. „Což v předešlých řadách byli, například pan Pavlásek, a on to sám ví, že mu to moc nešlo,“ dodává.

V soutěži momentálně zbývají poslední čtyři taneční páry. Pavla Tomicová s Markem Dědíkem, Jiří Dvořák s Lenkou Norou Návorkovou, Veronika Arichteva s Michalem Necpálem a David Svoboda s Veronikou Lálovou. Zároveň mezi nimi není nikdo, kdo by zůstával pozadu. „Většinou vyhrává ten, koho mají lidé rádi. Já si myslím, že Pavla Tomicová má dobré šance, ona je velmi oblíbená. Divákům je to často jedno, kdo jak tancuje. Zajímá je, kdo je sympatický,“ míní Drexler. 

Přestože už ji jen tak něco nezaskočí, letos na ni přece jen jedno překvapení čekalo. „Daniela Šinkorová mě překvapila, že vypadla. Tanečně byla velmi dobrá. Tím, že nežiju ale v Čechách, tak necítím tolik to publikum, nevím, kdo je oblíbený ze seriálů. Až na základě toho, kdo vypadne, zjistím, kdo je oblíbený,“ dodala.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:32 2. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  40
 • Trapas
  25
 • Haha
  17
 • Cože
  17
 • Tvl
  13
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat