Opalovačka, přehlídka plavek a romantika: Ředitelka Miss Makarenko vyrazila na Maledivy

24. března 2021
Ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31) podlehla módnímu trendu a vyrazila s partnerem na luxusní dovolenou na Maledivy. Není snad hodiny, kdy by neupozorňovala na to, jak se má jako v ráji a užívá si exotiky plnými doušky. Na tom by nebylo nic divného, jen ať si užije moře, ale v této těžké době kvůli pandemii koronaviru je to tak trochu jako pěst na oko.

Bývalá modelka Taťána Makarenko si vždycky potrpěla na luxus. Proto je jasné, že by se jen tak nespokojila s výletem na Mácháč, kam by ani kvůli zákazu cestování mezi okresy nemohla. Proto snad nikoho nepřekvapilo, když i ona propadla trendu vyrazit za exotikou.

Táňa s partnerem si vybrala Maledivy a rozhodně se tam nenudí. Opalovačka, snídaně v bazénu, rybaření, chvíle romantiky. A vše v přímém přenosu pro její fanoušky.

Všichni jí to samozřejmě přejí, ať si užívá volno, než začne zase plánovat Miss, ale opravdu je potřeba dávat sto fotek denně na Instagram, aby tím dráždila lidi v Česku, kteří jsou už unavení a hodně frustrovaní tvrdým lockdownem?

Jako ředitelka soutěže krásy by měla jít spíše příkladem, jak si užívat, ale nechlubit se tím v přímém přenosu. Aby její fanoušci a budoucí finalistky Miss v ní viděli solidaritu, že ví, jaká je napjatá atmosféra, a ne aby ještě přilévala olej do ohně.

Táňa se několikrát denně chlubí, jak si to užívá na Maledivách.

Nikdo nikomu nebere, že chce uniknout tomuto marastu a chce se rekreovat. Když na to má peníze, ať si klidně objede všechny exotické destinace. Možná by to ale chtělo trošku umírněnějšího jednání a prokázání ohleduplnosti vůči lidem, kteří buď bojují v první linii, nebo se potýkají s existenčními problémy.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:50 čtvrtek 22. července 2021. Anketa je uzavřena.

  • 45
  • 3
  • 2
  • 2
  • 2
  • 1
Komentáře