Taťána Makarenko ničí konkurenci. Co sebrala České Miss?

Má ještě vůbec Česká Miss smysl? Majitelka konkurenční Miss Czech Republic Taťána Makarenko jí uštědřila velmi nepříjemnou ránu. Po licenci na Miss World totiž získala licenci na další světovou soutěž krásy. Ze sedmi jich tak dneska má ve svém držení pět!

Zatímco Česká Miss v posledních letech měnila jednoho majitele za druhým a nechávala za sebou jen dluhy, Taťána Makarenko tvrdě pracovala na tom, aby se na domácí scéně její soutěž dostala na vrchol.

A nyní se zdá, že se jí to podařilo. Na čtvrteční tiskové konferenci totiž oznámila, že na světovou soutěž pošle místo čtyř dívek rovnou pět.

„Dostali jsme další licenci, která doteď patřila konkurenční soutěži krásy. Jsem velmi ráda, že se ve světě vnímá, jaká národní soutěž má jakou úroveň. Jsem ráda, že mi to nabídli. Jde v pořadí o druhou soutěž, která patřila konkurenci a nyní patří mně. Je to pro mě uznání ze světa, že to dělám dobře,“ oznámila Makarenko na tiskové konferenci své soutěže, kde oznámila, že místo čtyř dívek jich bude na světovou soutěž posílat pět.

„Vím, že je to hodně. Máme deset finalistek a posíláme pět dívek na světovou soutěž. Na druhou stranu je to dobře pro holky. Vědí, že u nás mají větší šanci uspět a jet na světovou soutěž,“ dodala Taťána. Ta dost dobře ví, že její rozhodnutí mít pět licencí ji bude stát nemalé peníze. Licence se totiž musí platit.

„Pět z deseti je hodně a není to levná záležitost, ale byla bych hloupá, kdybych to nevzala. Na světě je sedm velkých soutěží a momentálně pět licencí vlastním já. Konkurence má dvě. Pro mě to znamená, že je ke mně nakloněný svět. Makám na tom deset let a myslím si, že máme pevné základy. Každý rok stoupáme nahoru. Nový ročník ještě nezahajujeme. Zahájíme až v září castingy na Miss 2020. Jsem ale ráda, že můžu oznámit tuto novinku,“ dodala majitelka Miss Czech Republic, která má sice pět ze sedmi licencí, konkurence bude ale na Primě, což jí se nepovedlo. Proč vyjednávání nevyšla?

„Každý může jednat a mít smlouvu o smlouvě budoucí. Je tam tolik aspektů a parametrů. Něco rozjedete a dojdou vám peníze. Nechci hodnotit, proč mně to nevyšlo a jim vyšlo. Nepřísluší mi hodnotit konkurenci. Jsem ráda za to, že konkurence je. Mě to motivuje, abych neusnula na vavřínech a dělala něco dál. Mám pevné základy. Oni jsou na Primě, já můžu být na Nově. Navíc jde o ročník 2019. Ten já mám za sebou. Budu jim přát štěstí. Ale co bude v ročníku 2020, to uvidíme,“ uzavřela tajemně Táňa.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat