Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kuchařová definitivně odstřihla Ondřeje ze života. Oznámila dlouho očekávanou životní změnu!

  Taťána Kuchařová (34) stále válčila se sociální sítí Instagram, která jí zrovna nepomáhala v oficiální změně uživatelského jména zpátky na dívčí příjmení „Kuchařová“. Modelka se tak na síti prezentovala i po rozvodu jako „Gregorová Brzobohatá“, což bylo samozřejmě po rozvodu s Ondřejem Brzobohatým nepříjemné. V občance už navíc měla zpátky svoje dívčí příjmení. A tak se rozhodla pro stěžejní krok, kterým už se konečně od Brzobohatého odstřihne jednou provždy. Obětovala svůj starý profil na Instagramu a v novém roce uvítá fanoušky na zcela novém. Ti ale míní, že je to možná trochu škoda.

  Modelka Taťána Kuchařová oznámila zlomovou novinu, moment, k němuž směřovala už od oznámení rozvodu s Ondřejem Brzobohatým. Zatímco ve své občance má už dávno svoje dívčí příjmení Kuchařová, na sociálních sítích se doteď musela nadále prezentovat jako Gregorová Brzobohatá. To kvůli tomu, že se s Instagramem nemohla dohodnout, aby jí přezdívku změnil. Nakonec se uchýlila k ráznému řešení a rozhodla se, že do nového roku vkročí už jako Kuchařová se vším všudy.

  „Od 1. ledna 2023 bude aktivní pouze účet @tatiana_kucharova a máte možnost přejít už teď. Ten, kdo mě bude chtít dále sledovat, jedině na tomto novém účtu pod mým staronovým jménem Taťána Kuchařová. Děkuju, že jste a budete dál součástí této komunity a v přímém spojení se mnou. Jedna kapitola se tímto definitivně uzavírá a nová se otevírá a já se na to moc těším,“ uvedla na svém instagramovém profilu modelka, která tak finálně přestřihává pouto, které ji doposud vázalo k exmanželovi.

  Na zákaznickou podporu Instagramu se na rozdíl od většiny jiných sociálních sítí nedovoláte, alespoň ne v rámci České republiky. Podpora se musí zdlouhavě řešit písemně. Třeba Veronika Žilková si na Instagramu přezdívku z „Veronika Žilková Stropnická“ úspěšně změnila na „Veronika Žilková Žilková“, jenže herečka nemá účet ověřený a opatřený modrou fajfkou, což jí mohlo situaci ulehčit. Ve hře je také to, zda nové uživatelské jméno není už zabrané.

  „To jako nejde přejmenovat název instagramového účtu? Určitě ano! Já to udělal na LinkedIn formou oficiální žádosti na centrále. Napište jim na helpdesk, člověk nemusí ztratit 280 tisíc sledujících,“ podivil se pod příspěvkem Kuchařové Martin.

  A ztráta sledujících asi skutečně zabolí, krásná blondýnka má na sociální síti početnou fanouškovskou základnu. Kdyby to ale šlo takhle lehce, jak popisuje fanoušek, Taťána by už jistě měla svoje jméno na Instagramu zpět.

  Sama se v rozhovorech nikdy nijak netajila tím, že s Instagramem v tomto ohledu dost bojuje a svoje dívčí příjmení se jí získat zpátky nedaří. A to změnu jména řeší už skoro rok! A tak se dohadování s Instagramem protáhlo více než pochůzky po úřadech.

  „Bohužel, řešili jsme to celý rok a ke změně jména nelze dojít, pouze přezaložit účet. Vzhledem ke striktním pravidlům ke změně jména společnosti Meta jsem nucena svůj letitý instagramový účet opustit a založit účet nový. Tedy ne, opravdu to nejde jinak než založit zbrusu nový účet a od 1. ledna 2023 bude aktivní pouze a jen @tatiana_kucharova. Starý účet přestane být činný,“ odpověděla modelka fanouškovi.

  Další fanoušci argumentovali tím, proč se na to Taťána zkrátka nevykašle, protože takhle přijde o roky práce, které budování profilu věnovala. Když ale bolí srdce, pomůže jen kompletní vymazání ze života. Nutno dodat, že Ondřej už svoje nevydařené manželství na sítích rozhodně neřeší.

  Taťána Kuchařová přistoupila k razantnímu kroku co se Instagramu týče.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 úterý 18. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   47
  • Haha
   45
  • Trapas
   25
  • Tvl
   14
  • Cože
   8
  • Sladký
   6