Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Kuchařová: Ondřej mě podváděl, zatímco jsme chtěli dítě. Přísahal na smrt vlastní rodiny

  Taťána Kuchařová se chystá anulovat církevní sňatek. | foto: Instagram

  Tady už zůstává rozum stát. Taťána Kuchařová (34) v reportáži pro primácký pořad Showtime odtajnila jen střípek z toho, čím si měla kvůli svému exmanželovi Ondřeji Brzobohatému (39) projít. Nutno podotknout, že něco takového si nepřeje zažít asi žádná žena. Vztah měl hudebník prokládat mnohočetnými nevěrami v době, kdy s královnou krásy aktivně plánovali rodinu. Do toho ji měl vystavovat manipulaci, přísahat na smrt své rodiny a tropit jí další podobné scény. Čeká to samé i Danielu Písařovicovou (43)?

  Taťána Kuchařová poodhalila pro pořad Showtime zákulisí svého manželství s hudebníkem Ondřejem Brzobohatým. Podle toho, co říká, to nebyl žádný med, spíše nekonečná šaškárna a hra o dávno ztracenou důvěru. Kuchařová prozradila, že v rámci manipulací jí měl exmanžel přísahat na smrt své rodiny, zatímco jí prý během toho, co se snažili o miminko, s chutí zahýbal. A takových šílených situací prý zažila modelka více. Brzobohatý se k jejich rozchodu nijak nevyjadřuje, prý aby nevířil vody veřejného prostoru ještě více.

  „Nikdy jsem nepropálila nic, za co by si nemohl sám. Ostatně ta jedna z mnoha nevěr, co se propálila, za to si mohl sám. To, že je s Danielou, bylo v éteru už dlouho, to jsem taky nepropálila já. To, že si spolu začali a svůj vztah posunuli do úplně jiné roviny záhy poté, co jsme byli velmi čerstvě po obnovení církevního svazku a pracovali jsme v té době na rodině, to je prostě fakt, to tak je,“ šokovala modelka s tím, že chápe, proč teď Brzobohatý s Písařovicovou o celé kauze mlčí. Ona má prý svědomí zcela čisté.

  Věci, která líčí Kuchařová, jsou skutečně něčím, co si nepřeje zažít žádná manželka. O to více zůstává rozum stát nad tím, že by nějaká jiná dáma takového muže hrdě rozvedla... I ke vztahu Písařovicové s Brzobohatým měla ale Kuchařová co říct.

  „Jak říkám, jejich karma, jejich štěstí, nechávám ty věci plynout. Časem se třeba ještě ukáže, jak to všechno je,“ pokračovala Taťána s tím, že na to, co všechno s Ondřejem zažila, ustála prý rozchod ještě dobře.

  „Myslím si, že na to, čím vším mě protáhl, co všechno jsem si zažila a čím vším jsem si prošla, všechny ty lži, manipulace, to jak přísahal na smrt vlastní rodiny a já tomu věřila... Myslím, že na to jsem to ustála velice dobře. Přála bych to těm dalším partnerkám, aby to jednou ustály stejně důstojně jako já,“ uvedla.

  Ono je možné, že heslo „podvedl jednou, podvede zase“ platí a Písařovicová v budoucnosti svého rozhodnutí hořce zalituje. To odhalí ale až čas. Na Instagramu Písařovicové se sem tam ale taková štiplavá poznámka v komentářích objeví.

  „Nepřeji nikomu nic zlého, věřím, že nám všem se to někde nahoře sčítá, jsem věřící. Pro mě bude poslední tečka za tímhle vším anulace církevního svazku,“ má jasno Kuchařová s tím, že pro ni manželství s Brzobohatým bylo obrovská životní zkušenost.

  „Je to každého svědomí a každého karma,“ dodala ještě v reportáži na adresu nového páru.

  Daniela Písařovicová a Ondřej Gregor Brzobohatý v pořadu Inkognito

  Příjmení Kuchařová už má Taťána prý zase zpátky i v dokladech, jen sociální sítě pracují na královnu krásy pomalu a na její požadavky o změnu virtuální přezdívky zrovna moc nereagují.

  „Instagram a Facebook neodpovídá. Opravdu se o to už několik týdnů snažím a vím, že to vypadá tak, že bych se snad od toho nechtěla odpoutat, ale ty procesy jsou zdlouhavé,“ vysvětila modelka.

  Promluvila i o tom, proč tenkrát Brzobohatého příjmení přijímala a proč už s ním nechce mít nic společného.

  „Ondřeje jsem tenkrát podpořila tím, že jsem si vzala jeho rodinné jméno po obou rodičích. Tehdy mi to přišlo jako dobrý a upřímný nápad,“ řekla s tím, že se to s ní tenkrát ale svezlo.

  „Nevidím důvod, proč si ho nechávat. Tohle příjmení jsem proslavila, jsem takhle známá všude po světě, všichni si mě takhle pamatují,“ dodala a zároveň uvedla, že teď už zase nastal čas na hledání nového partnera, přestože zatím zůstává stále single.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

  Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz