Úterý 25. června 2024, svátek má Ivan
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kuchařová: Ondřej mě podváděl, zatímco jsme chtěli dítě. Přísahal na smrt vlastní rodiny

  Taťána Kuchařová se chystá anulovat církevní sňatek. | foto: Instagram

  Tady už zůstává rozum stát. Taťána Kuchařová (34) v reportáži pro primácký pořad Showtime odtajnila jen střípek z toho, čím si měla kvůli svému exmanželovi Ondřeji Brzobohatému (39) projít. Nutno podotknout, že něco takového si nepřeje zažít asi žádná žena. Vztah měl hudebník prokládat mnohočetnými nevěrami v době, kdy s královnou krásy aktivně plánovali rodinu. Do toho ji měl vystavovat manipulaci, přísahat na smrt své rodiny a tropit jí další podobné scény. Čeká to samé i Danielu Písařovicovou (43)?

  Taťána Kuchařová poodhalila pro pořad Showtime zákulisí svého manželství s hudebníkem Ondřejem Brzobohatým. Podle toho, co říká, to nebyl žádný med, spíše nekonečná šaškárna a hra o dávno ztracenou důvěru. Kuchařová prozradila, že v rámci manipulací jí měl exmanžel přísahat na smrt své rodiny, zatímco jí prý během toho, co se snažili o miminko, s chutí zahýbal. A takových šílených situací prý zažila modelka více. Brzobohatý se k jejich rozchodu nijak nevyjadřuje, prý aby nevířil vody veřejného prostoru ještě více.

  „Nikdy jsem nepropálila nic, za co by si nemohl sám. Ostatně ta jedna z mnoha nevěr, co se propálila, za to si mohl sám. To, že je s Danielou, bylo v éteru už dlouho, to jsem taky nepropálila já. To, že si spolu začali a svůj vztah posunuli do úplně jiné roviny záhy poté, co jsme byli velmi čerstvě po obnovení církevního svazku a pracovali jsme v té době na rodině, to je prostě fakt, to tak je,“ šokovala modelka s tím, že chápe, proč teď Brzobohatý s Písařovicovou o celé kauze mlčí. Ona má prý svědomí zcela čisté.

  Věci, která líčí Kuchařová, jsou skutečně něčím, co si nepřeje zažít žádná manželka. O to více zůstává rozum stát nad tím, že by nějaká jiná dáma takového muže hrdě rozvedla... I ke vztahu Písařovicové s Brzobohatým měla ale Kuchařová co říct.

  „Jak říkám, jejich karma, jejich štěstí, nechávám ty věci plynout. Časem se třeba ještě ukáže, jak to všechno je,“ pokračovala Taťána s tím, že na to, co všechno s Ondřejem zažila, ustála prý rozchod ještě dobře.

  „Myslím si, že na to, čím vším mě protáhl, co všechno jsem si zažila a čím vším jsem si prošla, všechny ty lži, manipulace, to jak přísahal na smrt vlastní rodiny a já tomu věřila... Myslím, že na to jsem to ustála velice dobře. Přála bych to těm dalším partnerkám, aby to jednou ustály stejně důstojně jako já,“ uvedla.

  Ono je možné, že heslo „podvedl jednou, podvede zase“ platí a Písařovicová v budoucnosti svého rozhodnutí hořce zalituje. To odhalí ale až čas. Na Instagramu Písařovicové se sem tam ale taková štiplavá poznámka v komentářích objeví.

  „Nepřeji nikomu nic zlého, věřím, že nám všem se to někde nahoře sčítá, jsem věřící. Pro mě bude poslední tečka za tímhle vším anulace církevního svazku,“ má jasno Kuchařová s tím, že pro ni manželství s Brzobohatým bylo obrovská životní zkušenost.

  „Je to každého svědomí a každého karma,“ dodala ještě v reportáži na adresu nového páru.

  Daniela Písařovicová a Ondřej Gregor Brzobohatý v pořadu Inkognito

  Příjmení Kuchařová už má Taťána prý zase zpátky i v dokladech, jen sociální sítě pracují na královnu krásy pomalu a na její požadavky o změnu virtuální přezdívky zrovna moc nereagují.

  „Instagram a Facebook neodpovídá. Opravdu se o to už několik týdnů snažím a vím, že to vypadá tak, že bych se snad od toho nechtěla odpoutat, ale ty procesy jsou zdlouhavé,“ vysvětila modelka.

  Promluvila i o tom, proč tenkrát Brzobohatého příjmení přijímala a proč už s ním nechce mít nic společného.

  „Ondřeje jsem tenkrát podpořila tím, že jsem si vzala jeho rodinné jméno po obou rodičích. Tehdy mi to přišlo jako dobrý a upřímný nápad,“ řekla s tím, že se to s ní tenkrát ale svezlo.

  „Nevidím důvod, proč si ho nechávat. Tohle příjmení jsem proslavila, jsem takhle známá všude po světě, všichni si mě takhle pamatují,“ dodala a zároveň uvedla, že teď už zase nastal čas na hledání nového partnera, přestože zatím zůstává stále single.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:35 čtvrtek 8. září 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   43
  • Super
   29
  • Haha
   12
  • Cože
   10
  • Tvl
   8
  • Sladký
   5