Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Svět očima Kuchařové: Zrušte Tvář i YouTube, zavřete Klec bláznů a modlete se!

  Taťána Kuchařová se v prádle ukazuje ráda. Snímky z kostela byste ale na jejím profilu na Instagramu hledali marně. | foto: Instagram Taťány Kuchařové

  Možná to tak nemyslela, možná si to teď vyčítá, jisté je, že si Taťána Kuchařová (35) nenadělala moc přátel. Praním špinavého prádla v souvislosti s církevním rozvodem s Ondřejem Brzobohatým (40) si naopak nadělala spoustu nepřátel, a to nejen v řadách VIP tváří. Není se co divit. Viděno optikou „bohabojné“ modelky by se nad českým showbyznysem začala stahovat povážlivá mračna. A nastalo by podobné temno jako v dobách pátera Koniáše, který ve velkém pálil „závadné“ knihy, jež nebyly dostatečně (pro)katolické.

  „Životní situaci, do které mě dostal partner, řeším poctivě od píky a myslím, že není žádná ostuda přiznat, když navštívíš nějakého terapeuta. Rozhodně ale ne psychiatra, toho potřebuje někdo jiný, a ne já,“ naznačila před časem Taťána Kuchařová v rozhovoru pro Primu.

  Ondřej Brzobohatý následně přiznal, že sice ne na psychiatrii, ale k sexuoložce skutečně docházel, to kvůli své zálibě v převlékání se za ženu.

  „Byl jsem k ní Taťánou vyslán, přesněji řečeno. Šel jsem tam, protože jsem jí chtěl dokázat, že má záliba v převlékání nemá nic společného s mou orientací, jak se Taťána bála. Zároveň si chtěla potvrdit, že to není dědičné,“ uvedl.

  V jednom z předchozích rozhovorů Kuchařová přiznala, že řešila blíže nespecifikované psychosomatické problémy a dělalo jí potíže i jen vstát z postele. Nezapomněla připomenout, že manželství bylo toxické a že i díky terapii pochopila, že ona je ta zdravá.

  „Nepřeji nikomu nic zlého, věřím, že nám všem se to někde nahoře sčítá, jsem věřící,“ nechala se slyšet Kuchařová s tím, že věří v boha.

  „O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální,“ uvedl Ondřej na tvrzení žaloby, podle níž nemá mít vyhraněnou sexualitu.

  „Jsem velkým fanouškem i drag queen. Může to někomu připadat zvláštní nebo divné, ale já se u toho skvěle bavím a náramně odreaguju. Rozhodně to ale nemá vliv na mé duševní zdraví nebo moji sexuální orientaci,“ uvedl Brzobohatý s tím, že s ním občas jeho zálibu Taťána sdílela a převlékala se s ním. Konkrétně když se on převlekl za Ala Caponea a ona za prostitutku.

  Tady ještě kostýmy Táně nevadily...

  Popsal ale, že jeho záliba v převlékání se za ženu nebyla Taťáně po chuti a snažila se ji tutlat, protože se bála, co by se stalo, kdyby informace prosákla na veřejnost. „Často mluvila o tom, že tím ohrožuju její kariéru, což většinou vedlo k hádkám, jak moji zálibu vnímá ona a jak já,“ popsal hudebník.

  „Celou tu dobu po našem rozvodu se ze všech stran doslýchám, jak Taťána tenhle příběh o impotentním transvestitním deviantovi vypráví, kudy chodí,“ tvrdí Ondřej v rozhovoru pro Blesk.

  „Už při rozvodu na mě vykřikovala, že na mě má kompromitující fotografie, čemuž jsem se smál. Tak si možná nějaké od té doby do šuplíku pořídila. Vím, že má fotky, na kterých jsem v dragu, tak třeba ty...,“ přemýšlí Brzobohatý.

  Viděno optikou slavné pánbíčkářky by se měl mít na pozoru celý showbyznys. Zrušit by měli show Tvoje tvář má známý hlas a za několik předchozích řad by se měli omluvit všem, koho „zdehonestovali“ tím, že se muži převlékli za ženu a naopak.

  V ohrožení je ale i celá platforma YouTube, vždyť co tam je „závadných“ scének a umělců, kteří by se měli jít léčit a snad raději i vrátit občanky a nechat se rovnou zavřít pod zámek.

  S Marge je to kvůli dabingu Jiřím Lábusem v Česku nahnuté...

  Tabu by měly být oblíbené divadelní hry jako třeba Klec bláznů, snímky jako Někdo to rád horké nebo scénky ze zábavních pořadů. Minimálně ty s Jaroslavem Čejkou, který se tak často převlékal za ženy a taky za slepici. Ano, za slepici! Nikoliv za kohouta! Na hraně jsou i vtipné skeče Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse.

  A že Lábus dabuje Marge Simpsonovou? To je taky úchylné a na pováženou! Zrušit! Okamžitě! Několik řad zpětně!

  Uvidíme, jak oblíbené kousky pochodí u nově zřízené „převlekové komise“, které předsedá právě Kuchařová odvolávající se na fakt, že Vatikán by to tak chtěl...

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 21. září 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   42
  • Haha
   31
  • Super
   25
  • Tvl
   13
  • Cože
   11
  • Sladký
   11

  Bolek Polívka na křtu nové knihy Chantal Poullain