Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz
  Premium

  Proč to Táně a Ondřejovi nevyšlo? Pán a paní Ego zapomněli, o čem je vztah dvou lidí

  Ani image hollywoodských hvězd Táně a Ondřejovi ke štěstí nepomohla. | foto: Instagram Taťány Kuchařové

  Ani krása, charisma, úspěchy a slavné příjmení štěstí nezaručí! Přesvědčili se o tom i Taťána Kuchařová (33) a její choť Ondřej Gregor Brzobohatý (38). V manželství vydrželi jen pár let, velkolepé veselce, které předcházely manévry jako v Hollywoodu, navzdory. Oba se teď obrnili mlčením, a tak lze o důvodech rozchodu jen spekulovat. Nabízí se ale hned několik možných vysvětlení, proč tahle pohádka tak brzy skončila.

  Pýcha předchází pád

  Od začátku vztahu oba propadli iluzi, že krásnějšího páru široko daleko není. Fotily se obálky prestižních magazínů, dávaly se více či méně zajímavé rozhovory o tom, jak se seznámili, jak spolu zařizují bydlení, manévrovalo se s veselkou, která připomínala svatbu některé z hollywoodských celebrit, jež trpí velkým stihomamem.

  Samostatnou kapitolou byly velmi nepochopitelné tanečky kolem příjmení manželů, které fanoušci vůbec nepobrali a veřejnost si ťukala na čelo. 

  Vysvětlení, že chtějí mezinárodní jméno, které se dobře vyslovuje i v zahraničí, bylo velmi úsměvné. 

  Zejména poté, co Brzobohatí „zapomněli“, jak se za tučný obnos pitvořili v Číně. Zřejmě měli na mysli takovéto obchodní cesty.

  „Nikdy jsem to dál nekomentoval, protože jsem chtěl, aby to usnulo a dál se k tomu nikdo nevracel, protože to není jeden z pořadů, který bych si dal do svého životopisu. Anebo účast v něm. V původním plánu bylo, že je to akce ministerstva zahraničí, které takhle s Čínou navazuje turistické vztahy. Oni to dělali se všemi možnými západními zeměmi,“ vysvětloval Brzobohatý svou cestu po Číně, již proslavil i Miloš Zeman.

  Zdání klame

  Zatímco se Ondřej soustředil na krájení dortu, Taťána dělala opičky.

  I když to na první pohled vypadalo, že tenhle pár byl pro sebe stvořen, stále se člověk nemohl ubránit dojmu, že to podstatné chybí.

  Společní přátelé, zájmy, sdílení úspěchů toho druhého i schopnost upozadit svoje ego a touhu po slávě na úkor štěstí partnera, to vše bohužel nenahradí jedna dvě luxusní dovolené nebo dokonalé hnízdečko jako vystřižené z chalupy kdesi v Provence.

  Na koncertě Richarda Müllera se objevil i autor jeho nového alba Ondřej...

  Překrásné fotky manželů, ať už ze svatby, nebo z postele, byly sice dokonalé, zoufale jim však scházela jiskra a uvěřitelnost. Hrozně se chtělo působit jako sehraný tým, bohužel to nestačilo, protože to nebyla pravda.

  Ve finále si jel každý na svém, jak Táňa, tak Ondřej, jako by to snad byla soutěž, a ne manželství. Oba chtěli vyniknout, což se jim dařilo a daří, bohužel jim není souzeno to spolu sdílet, protože se neumějí alespoň na chvíli upozadit pro toho druhého. 

  Nehledě na to, že jsou oba zvyklí na mega přísun obdivu a pozornosti, kterou v případě nedostatku musejí hledat jinde. V tomto ohledu jsou to oba jedináčci jako z čítanky, a to i přesto, že mají sourozence...

  S Brzobohatým to byla podle Gregorové láska na první pohled.

  Ve vztahu se občas musíte omezit a udělat krok zpět, abyste se pak posunuli dál. U Brzobohatých k tomu ale nebyla moc vůle. Něco takového bylo možná vnímáno jako slabost, a ne ctnost, a tak se stále jelo na plný plyn a pořád se muselo přidávat a trumfovat.

  Na příklad Hany Gregorové a Radka Brzobohatého se nenavázalo ani v nejmenším.

  I když by z manželství teoreticky mohli vybruslit se ctí s tím, že se to zkrátka nepovedlo, bohužel se tak nestalo. 

  Brzobohatý vesele randí s jinou a mluví o tom, už od srpna žijí s Táňou odděleně. Ta se, taktéž pro pořad Showtime, nyní vyjádřila v tom smyslu, že o ničem takovém neví a že jí její drahý choť přichystal moc hezký dárek k výročí svatby.

  „Jediné, co k tomu můžu říct, je to, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu a se kterým jsem 30. června 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu výročí,“ řekla pro zmíněný pořad Kuchařová, která se do té doby k podobným výpadům nikdy neodhodlala. Brzobohatý jí tak musel pořádně hnout žlučí, když řekla do médií něco takového.

  A ruku na srdce, nikdo se jí asi ani nemůže moc divit. V podobné situaci by nechtěl být nikdo. Něco nám říká, že tohle bude ještě hodně zajímavé...

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

  Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

  Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

  Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

  Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

  Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz