jít naiDNES.cz

Nevím, kdo jsem! Klusova Tamara marně hledala odpověď na banální dotaz

Tamara Klusová (30) je známá jen z toho důvodu, že se vdala za populárního hudebníka. Do té doby o ní téměř nikdo nevěděl. A zdá se, že si to dobře uvědomuje. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV totiž manželka Tomáše Kluse (32) ani nedokázala odpovědět na to, kdo vlastně je. Po chvíli přemýšlení a s pomocí moderátora Martina Veselovského ale přišla na to, že je tak trochu celebrita. Nejvíce jí ale překvapivě sedí označení „manželka Tomáše Kluse“.

Hned na úvod Tamaru Klusovou moderátor Martin Veselovský zaskočil zapeklitou otázkou: „Kdo jste?“ Žena populárního písničkáře vůbec nevěděla, jak na něco takového odpovědět.

„To je asi nejtěžší otázka, kterou jste mi mohl položit, protože já sama to nevím,“ řekla mu Klusová

„Můj největší problém je to, že mě všechno v životě hrozně baví. Ve třiceti letech jsem tedy ještě nezjistila, kým vlastně jsem,“ doplnila svou odpověď Klusova manželka.

A když Klusová neví, Veselovský rád poradí. „Kdybych vás představil jako blogerku, tak to sedí?“ zeptal se Klusové moderátor.

„To si myslím, že sedí,“ odpověděla Veselovskému Klusová a poté zmínila, že je vlastně podle svého názoru tak trochu zpěvačka. 

„Hrozně mě baví zpívat, zpívám celý život, nevím, od jaké chvíle si člověk vyslouží ten status zpěvačka, ale myslím si, že jsem taky trochu zpěvačka,“ řekla Klusová.

Tamara a Tomáš se společně ukázali na pódiu.

Tamara a Tomáš společně na pódiu

Veselovský se poté Klusové na rovinu zeptal, zdali se cítí být celebritou. „To je diskutabilní, ale asi taky jo,“ odpověděla se smíchem Tamara. 

Nejvíce Tamaře ale prý sedí role manželky Tomáše Kluse. A kdyby jejich manželství v budoucnu náhodou krachlo, tak má připravenou záložní variantu.

„Kdybych byla jeho bývalá žena, tak jsem ‚bývalá žena Tomáše Kluse‘. To doufám, že nikdy nebude ale,“ vysvětlila Tamara, která nedávno vydala prázdnou knihu, na niž je patřičně hrdá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:08 pátek 3. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  183
 • Haha
  38
 • Tvl
  27
 • Cože
  20
 • Super
  17
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat