jít naiDNES.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Tamara Klusová měla velký den. Na křest knihy ji přišla podpořit celá rodina, včetně sestry. Došlo i na kojení dcery Jenovéfy. | foto: Koláž Expres.cz

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a empatická manželka. Nově se představila i v roli autorky. Světlo světa spatřila Kniha života, kterou žena známého zpěváka pokřtila se svou sestrou, rodiči a samozřejmě také chotěm Tomášem Klusem (32). Chybělo málo a křtilo se mateřským mlékem.

„Nehledejte v ní však kolonku na zaznamenání prvního zoubku, ale výzvu k popsání všech emocí, které tančí ve vašem srdci. Hlas knihy a její obrázky s láskou vytvořila Tamara Klusová,“ píše se v anotaci knihy, která si klade za cíl stát se deníkem všech dětí. Vzhledem k ceně téměř 500 korun a počtu prázdných stránek zřejmě zůstane u zbožného přání.

To však Tamaru Klusovou na křtu v holešovickém Vnitroblocku nijak zvlášť netrápilo. Dorazili všichni její blízcí, což bylo to hlavní. Přišla její sestra Ester, která svými půvaby strčí slavnější Tamaru hravě do kapsy, nechyběli ani pyšní rodiče. 

Čas si našel i manžel Tomáš Klus, který se vzorně staral o nejmladší dceru Jenovéfu i zbývající ratolesti. V jednu chvíli se Tamara neostýchala malou nakojit. Někteří hosté vtipkovali, že se bude křtít mateřským mlékem, což by bylo stylové a vlastně se to v případě kroniky miminka nabízelo. 

Ke své prvotině Klusová mimo jiné před časem uvedla, že její cena je poplatná formátu A3 a náklady na tak velkou knihu jsou chtě nechtě vysoké, její cenu pak zvyšuje i fakt, že do ní podle svých vlastních slov vložila celé své srdce...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:48 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  115
 • Haha
  24
 • Tvl
  19
 • Super
  17
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat