jít naiDNES.cz

Vystavovat caparty s horečkou je podpásovka, vzkazují fanoušci Klusové

Tamara Klusová to schytává za to, že vyfotila své dítě s horečkou a dává ho na sítě. | foto: Instagram Tamary Klusové

Bývalá zpěvačka Tamara Klusová (31), která se aktuálně nazývá hlavně influencerkou čili „ovlivňovatelkou“, což je ještě horší slovo než jeho anglický ekvivalent, narazila. Stalo se tak poté, co si posteskla na téma nemocných dětí a hned jedno vystavila rovnou i s horečkou. A to neměla dělat!

Zpěv odsunula na druhou kolej, aby se mohla naplno věnovat mateřství. Během něj se dá ale velmi slušně existovat, když jste zároveň manželkou známého zpěváka, který má „jméno“

To se pak můžete nazývat influencerkou, protože vše, co dáte na síť, hltají desítky tisíc lidí.

Jenže to taky znamená, že vám dají najevo nejen to, že je baví, co děláte a postujete, ale i pravý opak. Svoje o tom teď ví i Tamara Klusová.

„Horečka středeční noci pokračuje. Člověk si vždycky uvědomí, jak má být vděčný za každý den, kdy jsme zdraví a můžeme dělat vše, co milujeme...,“ posteskla si Klusová a jako důkaz připojila fotku dcery Jenovéfy stižené horečkou a jí samé, neméně trpící.

„Pak když vidím ty oči plné únavy, které koukají tak trochu skrz život, nejraději bych to vzala na sebe,“ dodala manželka známého zpěváka a řada matek jí dala za pravdu. Že není nic horšího než pohled na trpící dítě, kterému nemůžete okamžitě pomoct.

„Vážně si, Tamaro, myslíte, že fotit svoje nemocné děti a dávat je na sociální sítě je dobrý nápad?“ dotázala se poté jedna ze sledujících.

„Všechny ty fotky jsou dost mimo, chudáci děti, mají úplný online život, o který stojí snad jen jejich matka,“ přisadila si další. „Dávat děti na sociální sítě není dobrý nápad,“ řekla smířlivěji jiná fanynka Klusové.

Jisté je jedno. Týden nato už Tamara postovala fotku zdravé Jenofévy třikrát jinak. „Moje dnešní nabíječka!“ napsala k vysmátému snímku svého nejmladšího potomka. 

Ba ne, tady se avizovaný instagramový půst hned tak konat nebude!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat