Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kontroverzní influencer Veselý o soukromí: Vztah se sexy herečkou a temná minulost!

  Tadeáš Veselý promluvil o svém vztahu se sexy herečkou Terezou Taliánovou. | foto: Koláž Expresu

  Na lidi kolem sebe Tadeáš Veselý často působí jako arogantní provokatér, který pro senzaci udělá cokoliv. Ve velkém rozhovoru pro Expres.cz ale kontroverzní influencer ukázal svou druhou tvář a promluvil o svém soukromí jako nikdy předtím. Tadeáš například popsal, jak se dal dohromady se sexy herečkou Terezou Taliánovou, a též s námi probral, jak moc s ním zamávala drsná šikana, jež ho provází prakticky celý život. Kromě toho se Expresu mladík svěřil s temnou minulostí!

  Redakce Expres.cz pokračuje ve velkých rozhovorech s hvězdami českého internetu. Po velkém úspěchu s exkluzivní sondou do duše kontroverzní Shopaholicadel a interview s internetovým podivínem Kolesem přišel do studia Expresu také provokatér a zápasník Clash of the Stars Tadeáš Veselý.

  Ten se sice snaží ze všech sil působit jako pořádný tvrďák a nepolepšitelný potížista, v redakci nám ale přiznal, že rozhovor konzultoval se svou maminkou.

  „Máma mě připravovala, abych neřekl nějaká ho*na. Chtěla, ať jsem slušný a podobně,“ řekl s úsměvem Veselý, který mámě volal ihned poté, co zhasly kamery.

  Tadeáš Veselý

  V první části rozhovoru instagramový provokatér popsal svou nedávnou aféru, kdy skončil ve vážném stavu v nemocnici a pral se s policisty. Poté s redaktorem Expresu detailně probral své soukromí, například vztah s krásnou herečkou a influencerkou Terezou Taliánovou.

  Vztah se sexy herečkou Terezou: Dohodil mu ji manažer!

  Půvabná blondýnka Tadeášovi fandila na říjnovém galavečeru Clash of the Stars, kde Veselý v očekávaném zápase porazil Pavla Měsíčka alias Pomalu Snejksi.

  Tereza Taliánová po boku Tadeáše Veselého

  „Od té doby, co mám holku, jsem v klidu. Jsme spolu asi dva měsíce. Známe se ale tři roky přes mého manažera a kamaráda Jakuba Jíru (spolupromotér Clash of the Stars, pozn. red.),“ svěřil se nám Veselý.

  Zatímco Tereza se věnuje herectví, Tadeáš o něčem takovém vůbec neuvažuje. Jeho přítelkyně ho od toho navíc spíše odrazuje.

  „Tam nemůžu improvizovat a není to legrace. Přítelkyně mě nepřemlouvá, ona nechce, abych se někam cpal, ať není ostuda,“ směje se Tadeáš Veselý, který pak vysvětlil, proč stále ještě žije u svých rodičů.

  „Mám byt, ale žiji s rodiči, protože jsem dříve dělal kravin, a oni mě hlídají. Měl jsem to soudně dané, že musím být u nich. Bavil jsem se totiž se špatnými lidmi a rodiče se zavázali, aby mě pustili z vazby, že budu u nich. Jinak by mě nepustili a hrozily by mi asi dva roky. Stalo se to zhruba před rokem, šlo o blbou shodu okolností. Bylo to elpaso (ozbrojené přepadení, pozn. red.), já to ale neudělal, seděl jsem jen v autě, ale byl jsem veden jako spolupachatel. Vždy když jsem byl u soudu, byl jsem v tom nevinně. Brzy mi bude končit podmínka, měl jsem ji asi na třináct měsíců,“ prozradil nám Tadeáš.

  Na základce mě šikanovali, díky tomu teď zvládám boj s hejtry

  Mamince, která má s Tadeášem dobré vztahy, se zpočátku synova internetová sláva příliš nezamlouvala. Nelíbilo se jí, že její dítě čelí na sociálních sítích hejtrům.

  „Ze začátku si to máma brala, že mě hejtuje celý internet. Pak ale začaly chodit bankovky, tak už to neřeší. Pochopila, že je to show a na internetu se vše musí udělat megalomansky, aby to lidi zaujalo,“ dodává Veselý, který je prý na šikanu zvyklý už od dětství.

  „Na základce jsem byl hyperaktivní, tlusté a malé dítě, které všichni chtěli šikanovat. Neměl jsem kamarády. To mi ale pomohlo, že teď zvládám ten hejt. Navíc ti, kteří mě tehdy šikanovali, mi teď píší, jestli jim nedohodím práci. Oni si mysleli, že jsou jedničkáři a budou kdovíco, ale teď zametají ulice. Já taky moc na práci nesáhnu, za celý život jsem pracoval asi měsíc. Byl jsem jeden den v Mekáči, za dvacet minut mě vyhodili. Špatně jsem obracel hamburgery,“ vzpomíná Veselý.

  Celý rozhovor si pusťte ve videu.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Kdo je tajemný otec Ladušky, kterého moc neukazuje? Byl ve vězení za vraždu

  Lada Horová, známá hlavně jako Laduška, sdílí na sociální sítě kdeco, a to včetně fotek ze soukromí. Ukazuje partnera,...

  Přes 30 let s Rusy. Nechtějí válku, ale víc nechtějí prohru, říká byznysman

  Premium S Ruskem se Jiří Anderle poprvé seznámil v roce 1986, kdy jako turista navštívil Kavkaz. O deset let později začal do...

  Největší zlo jsou cukry, tuky tělo potřebuje, říká výživový specialista

  Premium Výživová doporučení se mění. Dokonce i tuky, které bývaly na černé listině, už jsou brány na milost a staly se součástí...

  Fotbal se mění, Slavia také. Trpišovský exkluzivně o trendech i návratu Stancia

  Premium Když se ve chvilce volna vyrazil projít po pískovcových útesech a díval se, jak do skal narážejí mořské vlny, hlavou mu...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz