Organizátoři Tábora s tiktokery o Klukovi s kamením: Vyhrožuje nám, nepřejeme si ho tu!

3. srpna
Na právě probíhajícím Táboře s tiktokery si děti užívají přítomnost několika známých influencerů. Nechybí hvězdičky sociálních sítí jako například Domi Alagia, Honzi Michálek či vítěz první řady reality show Like House Jenis. O účast na táboře usiloval také podivín českého internetu Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením, jehož proslavila scénka se Zdeňkem Pohlreichem. Od organizátorů akce ale Ondřej vyfasoval přísný zákaz. „Z mnoha stran šlo nařčení, že měl lézt na nějakém táboře dětem do stanu. Nevím, jestli je to pravda, ale nemůžu ho pozvat na kemp s dětmi,“ řekl Expresu spolumajitel Tábora s tiktokery Jakub Jíra.

Od 27. července probíhá v rekreačním středisku Svatý Jan – Hrachov populární Tábor s tiktokery. Podle informací Expresu do poslední chvíle o účast vehementně usiloval Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením, ale organizátoři mu slušně vysvětlili, že si ho tam nepřejí kvůli nedávné kauze.

„Neříkám, že to udělal, ale z mnoha stran koluje nařčení, že měl lézt na nějakém táboře dětem do stanu. Nevím, jestli je to pravda, ale nechtěli jsme být s tím spojovaní. My si ho tu jako organizátoři nepřejeme a pokusíme se tomu zabránit,“ řekl na kameru Expresu Jakub Jíra, spolumajitel Tábora s tiktokery.

„Tábor ještě není u konce a Ondra pořád avizuje, že dorazí, a vyhrožuje nám. Nahrával nějaké hlasovky, že jestli ho nepozvu na tábor, nikdy nepůjde do Clash of the Stars. Ondro, nemáš to zapotřebí, my také ne a nechceme to pak řešit,“ vzkázal Untermüllerovi Jíra, který je zároveň spolupromotérem organizace Clash of the Stars.

Jestli přijede, zavoláme policii. Untermüller kauzu popírá

Organizátoři kempu si stojí za tím, že kdyby se Kluk s kamením na táboře nakonec objevil, bylo by nutné zavolat policii.

„Pokud by přijel, přijela by policie, Ondrovi by domluvili a z tábora ho vyvedli,“ avizuje Jíra.

Ondřeje Untermüllera redakce Expresu už dříve kontaktovala. Influencer, jehož proslavilo pár vteřin v show Ano, šéfe! popřel, že by někdy lezl za dětmi do stanu, a sdělil nám, že má v plánu jet na jinou akci.

„Ta kauza je už dávno vyřešená. Mělo se to stát v roce 2020, ale já jel loni znovu, takže je zřejmé, že to není pravda,“ sdělil nám mladík, který si říká Kluk s kamením.

Celý rozhovor s organizátory Tábora s tiktokery si pusťte ve videu.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře