jít naiDNES.cz

Witowská v dalším ročníku StarDance? Za nás rozhodně ano, tady jsou důvody!

Není tomu tak dávno, co skončila devátá řada oblíbené taneční soutěže StarDance, a štáb z Kavčích hor už intenzivně jedná o podobě nadcházejícího ročníku. Podle informací serveru Ahaonline.cz od několika zdrojů je žhavou kandidátkou na místo v soutěži moderátorka České televize Světlana Witowská. My jsme jednoznačně pro a přinášíme vám důvody, proč by populární novinářka neměla na parketu StarDance chybět!
Štěpán Karlesz Expres.cz
  22:59
1/3

Kat politiků

Světlana Witowská by se v dalším ročníku StarDance měla objevit už jen proto, že její osoba prostě vyvolává emoce, takže k obrazovkám zaručeně přitáhne diváky.

Tahle sympaťačka totiž na první pohled může působit jako nevinná maminka od rodiny, když ale usedne k jednomu stolu s některým z politiků, začnou lítat třísky. Své o tom vědí třeba premiér Andrej Babiš či prezident Miloš Zeman. Oba si už rozžhaveným grilem Witowské prošli.

Za rozhovor s Babišem o nahrávkách s novinářem Markem Přibilem z května 2017 si Witowská vysloužila uznání, kytici i novinářskou Cenu Karla Havlíčka Borovského, ještě více pak proslula bravurně zvládnutou prezidentskou debatou v lednu loňského roku. Ze soupeřů Miloše Zemana a Jiřího Drahoše udělala dva krotké beránky a veřejnost pak za vítěze debaty označila namísto jednoho z kandidátů právě ji.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:59 3. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  48
 • Trapas
  40
 • Tvl
  15
 • Cože
  11
 • Haha
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat