Úterý 24. listopadu 2020, svátek má Emílie
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Plačka Pavlína Lubojatzky má konkurenci, nevyzrálé nevěsty Natália a Petra jí zdárně konkurují

  Pavlína Lubojatzky může v posledních dnech zapomenout na to, že divákům zrovna nevoní, všechny její emocionální výlevy v MasterChefovi nyní trumfly dvě ze tří nevěst z reality show Svatba na první pohled. Aktuálně žlučí milovníků pokleslé zábavy hýbou sestřička u zubaře Natálka a učitelka mateřské školy Petra.

  Svatba na první pohled o sobě ráda tvrdí, že to je sociální experiment, v němž pečlivě vybraní nezadaní odvážlivci svěří svůj osud do rukou odborníků z oblasti psychologie a biologie, kdy ti jim na základě výsledků náročných testů najdou vhodného partnera, kterého poprvé uvidí až před oltářem. Ve skutečnosti je to obyčejná reality show, u níž není stejně jako u ostatních jasné, co je nahrané a podle scénáře.

  Po svatbě čeká novomanžele svatební cesta a čtyři týdny společného života v jedné domácnosti. Poté přijde „den rozhodnutí“, kdy se musí každý z účastníků vyjádřit k tomu, zda hodlá se svým partnerem v započaté životní cestě pokračovat, nebo jestli se chce rozejít.

  S tím všichni do experimentu jdou, alespoň ženichové si to myslí, jenže zdravotní sestra Natália svému novomanželovi Františkovi udělá ze svatební cesty na Zanzibaru peklo na zemi a René nestihne říct učitelce Petře ani své ano a už je vše špatně. A diváci se ptají: Proč jste se, holky, do show vůbec hlásily?

  „Nejsme na sebe napojení a nerozumíme si. Já nezvládám tvou povahu, ty nezvládáš asi moji,“ vyčítá například Natálka nechápajícímu Františkovi, který podle ní moc mluví. Když ji poprosí, aby dala příklad, jde do protiútoku.

  „Už jsem přeplněná. Chápeš? Moje psychika je strašně slabá. Jsem tady sama za sebe. V cizím prostoru, s cizími lidmi, jsem na hraně k tomu, abych se psychicky nezhroutila. To se mi dlouho nestalo. Myslím si, že jsem vyrovnaný člověk, ale tady jsem úplně slabota. Sama koukám, co se to tady se mnou děje,“ ječí dál.

  Do show se přihlásila, i když do té doby nebyla s žádným mužem nikdy ani na společné dovolené.

  František narazí, i když se pokusí změnit téma a zkouší svou novomanželku uklidnit vidinou lepších zítřků. „Zítra nás čeká poslední den. Těším se, až si půjdu zašnorchlovat a uvidím něco hezkého pod vodou,“ popisuje Franta. I tentokrát ale šlápl podle mladé asistentky zubaře vedle a zachoval se jako sobec.

  „Vidíš a zase mluvíš o sobě, co děláš v úterý. Proč to děláš, když se bavíme o něčem jiném. Rozebíráme naše pocity, naše emoce pro tento experiment,“ vyčítá mu nesmyslně Natália. Nenechá se ani uchlácholit faktem, že ji František objednal na tetování henou.

  „Jsem ti vděčná, děkuju. Najednou přeskakujeme z toho tématu, že v úterý půjdeš pod vodu a já na henu. To je ono. To mě štve. Přeskočil jsi z důležitého tématu. Ty mě nechápeš a já evidentně nechápu tebe. To bude strašně těžký,“ míní.

  Líbánky nakonec tahle nevyzrálá osoba ukončí hláškou, že při představě, že mezi nimi přeskočí jiskra, se jí chce „blejt“.

  To René Petru ani nestihne na líbánky vzít a už je oheň na střeše. „Nechtěla jsem nikdy k oltáři a najednou tam mám jít. Taková přirozená nervozita,“ říká na kameru pár minut před svatbou Petra, čímž všechny ujišťuje, že není nejostřejší tužka v penále. Pokud se nikdy nechtěla vdávat, přihlásila se do špatné show.

  Petra možná doufala, že se do Reného zamiluje na první pohled, ale když během prvních minut nepřeskočila pomyslná jiskra, zhroutil se jí svět a začala fňukat z důvodu, který není zcela jasný.

  „Nejsem vyloženě spokojená, něco mi vadí. Nevím, co to je. Musím to zjistit. Necítím tam, co bych chtěla a co bych měla cítit,“ stěžuje si mladá učitelka mateřské školy.

  Na rozdíl od Petry a Natálie Pavlína Lubojatzky dost dobře věděla, do jaké show se přihlásila, ale zde to vypadá, že dvě mazané dívky jenom chtěly zdarma na dovolenou a až zpětně si uvědomily, že nepojedou samy. 

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

  Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

  Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

  Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 24. listopadu 2020, svátek má Emílie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz