Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Protivná nevěsta Romana pije všem krev, utekl jí už ženich Jarda? Ona jede reklamy, on si užívá

  Romana podle diváků není ta, kterou si Jarda bral. | foto: TV Nova

  Byli prvním párem, který se ve druhé řadě reality show Svatba na první pohled „sezdal“ před televizními kamerami během úředně neplatného obřadu. Nevěsta Romana Boukalová s trochu pohnutou minulostí a volná duše Jaroslav Peňáz, voják s duší pohodáře, který nehodlá dělat z komára velblouda. Nicméně dostal manželku, jež má ve zvyku pravý opak.

  Příběh nevěsty Romany a ženicha Jaroslava ještě není u konce, ale už nyní se dá z jejich instagramových účtů pochybovat, že jim smyšlené manželství vydrželo. Ani jeden nemá společnou fotku kromě nahrané svatby před kamerami TV Nova, dále to vypadá, že si každý žije svůj život.

  Potetovaný voják Jaroslav Peňáz, který podle diváckých reakcí patří mezi nejoblíbenější účastníky, věnuje svůj volný čas přátelům, své rodině a cestování, naposledy si prý vyjel „na jedno“ do Amsterdamu. To Romana dopadla jako každá nevěsta z minulé řady, využila nárůstu followerů na Instagramu a jede tam ty nejlevnější a nejobyčejnější reklamy v domnění, že se z ní snad stane další miliontá influencerka v řadě, která vám bezhlavě cpe cokoliv, za co dostane pár kaček.

  Romana Boukalová už dělá ty nejlevnější reklamy, tady na záchodě propaguje vaporizér.

  Ostatně její instagramový účet se hned ze začátku reality show stal zdrojem kritiky, protože Romana má evidentně ráda filtry a dívka z Instagramu a dívka z televize není jedna a ta samá.

  Diváci se hned v prvním díle, kdy se Romana po svatbě ukázala tak, jak přirozeně vypadá, podivovali tomu, jaký je rozdíl mezi její sebepropagací a realitou. Boukalová si dokonce (možná kvůli tomu) uzavřela účet, ale nyní byla donucena ho dát veřejně, když chce dávat desetiprocentní slevy na svoje jméno na cokoliv, co jí přijde pod ruku.

  Romaniny fotky na Instagramu

  A s jejím chováním to nebylo o mnoho lepší.

  První den po svatbě po noci strávené ve společné posteli budila svého manžela slovy „vstávej, zmrde“, což jistě chce každý muž od své ženy slyšet. Lepší to nebylo ani na svatební cestě do Panamy, kdy udivený Jaroslav musel čelit jejímu vzteku jen proto, že si někde zapomněl prsten z vymyšlené svatby.

  Romana dokáže Jardovi osolit snad každou chvíli a její neobliba u diváků roste s každým dílem. Zatímco věčně dobře naladěný Jaroslav se snaží jí neustále zlepšit náladu, Romana ze všeho dělá problém. Během rozhovorů o společné budoucnosti se Jaroslav podřídil jí a rozhodl se přestěhovat tam, kde Romana žije, aby to ona měla blíže do práce. Zatímco během diskuze o tom, kde budou bydlet, se Jarda snažil nalézt kompromis, Romana se opět urazila, lehla si na pláž a čekala, až za ní ženich přijde s tím, že udělá vše pro to, aby ona byla šťastná.

  Ke štěstí jí ani to nepomohlo, v malém bytě 2 + kk, kde se oba nyní učí sžívat, neustále bují další konflikty. Začalo to škádlením o uklízení, k čemuž se nevěsta zrovna dvakrát neměla, a skončilo to naposledy nesmyslnou hádkou, kdy Jarda šel s někým na pivo a přišel pozdě.

  Romana neustále vyjíždí po Jardovi a je kvůli všemu uražená.

  Opět uražená Romana to dala ženichovi řádně sežrat, jako by jí snad ani nedocházelo, že Jarda je mladý kluk, má nárok na svůj čas, na svoje přátele a má nárok někdy přitáhnout domů až v noci, takové situace na kvalitě manželství nic nemění, ale jejich přístup k nim ano.

  A po poslední epizodě, kdy Jaroslav opět musel čelit zuřivé Romaně a zase se snažil udělat něco, čím jí zlepší náladu, tedy jel pro svůj zapomenutý neplatný prsten, se diváci show Svatba na první pohled v diskuzi na Facebooku oficiální stránky pořadu shodují v tom, že to nemá zapotřebí a měl by si už hledat v jiných vodách. Vše nasvědčuje tomu, že se tak již stalo. Show se samozřejmě vysílá se zpožděním a Jaroslav nedává žádné indicie nasvědčující tomu, že by s Romanou stále tvořil pár.

  Jaroslav Peňáz si udělal výlet do Amsterdamu.

  Jaroslav Peňáz v Amsterodamu.

  I její příspěvky jsou jen o ní samotné s výzvami „popište mě ve třech slovech“, které spíše svědčí o tom nahnat si sebevědomí po nějakém neúspěchu. Diváky v budoucnosti čeká její pád z koně, jak jsme mohli vidět ukázky, a Jarda u toho nejspíše nebyl, což je pro něj dobře. Jinak by za to určitě mohl.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz