Úterý 13. dubna 2021, svátek má Aleš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Žádné fotky a dotyky, podřeknutí moderátorky: Simona s Radkem ze Svatby už nejsou spolu

  Svatba na první pohled: Simona a Radek jako novomanželé | foto: TV Nova

  Divácky úspěšná reality show Svatba na první pohled dostává první velké trhliny. Poslední pár, který byl v pořadu sezdán, byl už od prvního pohledu nesourodý. Krásná brand manažerka Simona byla jiná liga, což přiznal i sám ženich Radek. I když někdo možná doufal, že duše nad krásou zvítězila, na šťastný konec pohádky to nevypadá. Co všechno mluví proti tomuto páru? Proč to vypadá, že už spolu nejsou?

  Statisíce diváků každou středu na Nově sledují se zatajeným dechem mladé ženy a muže, kteří se rozhodli, že už nechtějí sami hledat toho pravého či tu pravou. Přihlásili se do sociálního experimentu, kdy jim odborníci přes DNA i přes psychiku zkusili pomoci dokonalý protějšek najít.

  Před kamerou se postupně představily čtyři páry, které se poznaly až přímo před oltářem. Někde to vypadalo na zamilování na první pohled, někde to už na začátku vypadalo na brzký konec.

  Brand manažerka Simona a kurýr Radek, poslední sympatický pár, se sice na svatbě dokázali uvolnit a užít si to, ale už svatební cesta začala ukazovat, že to mezi nimi nepůjde. Sice se ho sexy blondýnka snažila chápat, podporovat ho, ukázat mu cestu, věčně uplakaný muž si i přes vysokou emoční citlivost podle všeho srdce krásné ženy nezískal. 

  Co všechno to naznačuje?

  Žádné společné fotky

  Po obřadu se spolu fotili, aby měli památku na velký den, snímky dělali i na svatební cestě do Lisabonu, ale co je televizní kamery opustily a už je nesledují na každém kroku, Instagram blonďaté nevěsty neukazuje žádnou zamilovanou ženu, ale vysmátou holku, která se těší na nové životní výzvy.

  Dala tam fotky i z pořadu, ale všechny bez Radka. Nikde byste nepoznali, že prožila svatbu. Žádná zamilovanost, žádný důkaz lásky, jak se fotky mohou na sociálních sítích brát. Chová se jako single žena, která čeká na toho pravého.

  Svatba na první pohled: Simona mi přijde jako vyšší liga, říká Radek.

  Svatba na první pohled: Simona mi přijde jako vyšší liga, říká Radek.

  Prořeknutí moderátorky

  Když byl pár ve Snídani s Novou, ani jeden z nich neměl snubní prstýnek. Oba se to snažili shodit do legrace a moc se k tomu nevyjadřovat, ale na obou bylo poznat, že takhle zamilované hrdličky opravdu nevypadají. Seděli daleko od sebe, žádné dotyky, nic, co by potvrdilo, že by jim to i po svatební cestě a po společném bydlení vyšlo.

  Vlastně sama moderátorka Gabriela Partyšová se nešťastně podřekla, až by se zdálo, že jejich rozchod v přímém přenosu potvrdila.

  Svatba na první pohled: Simona a Radek se vypravili na líbánky do Lisabonu.

  Svatba na první pohled: Simona a Radek se vypravili na líbánky do Lisabonu.

  „A co bude dál? Vídáte se občas?“ zaznělo z úst Gábiny, která už to nemohla vzít zpět. Manželé se na sebe jen tak rozpačitě podívali a dál to nechtěli radši komentovat. 

  Kdyby ale byli vedle sebe šťastní, určitě by to hned popřeli a začali všechny ujišťovat, že láska mezi nimi vzplanula. Jenže kde nic, tu nic. Jen rozpaky a nesmělé úsměvy.

  Tají Radek sexuální orientaci?

  Na sympatickém kurýrovi bylo poznat, že by určitě rád měl nějakou spřízněnou duši vedle sebe. Cítil se osamělý a na lásku neměl zrovna moc štěstí. Ale není to kvůli tomu, že by preferoval spíše stejné pohlaví než nějakou kočku po svém boku?

  Svatba na první pohled: Simona a Radek jako mírně křečovití novomanželé

  Svatba na první pohled: Simona a Radek jako mírně křečovití novomanželé

  Radek je zarytým podporovatelem pochodů Prague Pride, kdy s nimi samotný pochod šel s duhovou vlajkou na ramenou, aby bylo poznat, že chce rovnoprávnost gayů, i co se adopcí dětí týče.

  Na druhou stranu může být opravdu jen podporovatelem, ale přitom být heterosexuál. Mohl se postavit na stranu kamarádů gayů, není mu jejich osud lhostejný. 

  Je Radek herec?

  Jak už jsme informovali, začalo se šeptat, že samotný pořad je jen jedna velká fraška, do které angažovali herce, aby hráli lidi toužící po lásce. Že to není žádný sociální experiment, jak pomoci lidem ke vztahu pomocí vědy, ale jde jen o nahranou show.

  Svatba na první pohled: Simona a Radek jako novomanželé

  Svatba na první pohled: Simona a Radek jako novomanželé

  Napovědět tomu měl fakt, že Radek byl dříve spatřen v hrané show Nebezpečné vztahy na konkurenční televizi, kde se dokonce měl jmenovat Petr a měl mít problémy s nevěrnou přítelkyní.

  To měl být pro Radka jen přivýdělek v show, kde je komparz potřebný. Televize Nova popírá, že by šlo o něco nahraného. 

  „Pořad Svatba na první pohled je sociálním experimentem, v němž herci neúčinkují. Zájemci o účast z řad široké veřejnosti se přihlásili na základě výzvy, která byla odvysílána v naší televizi. Z přihlášených uchazečů byly následně odborníky utvořeny čtyři kompatibilní dvojice,“ řekla Super.cz PR koordinátorka pořadu Jana Lohrová.

  Jak to celé nakonec je, ukáže čas, ale společná budoucnost Simony a Radka je i tak podle všeho zpečetěná. Všechno nasvědčuje tomu, že šli každý jinou životní cestou. Nebo nám nakonec vyrazí dech?

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

  Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

  Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

  Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

  Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

  Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 13. dubna 2021, svátek má Aleš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz