Švantnerová je psychicky narušená a nevyzrálá! píše vedení České Miss

Nikol umí ohromit i oblečená! | foto: Instagram

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková se veřejně pustili do České Miss 2015 Nikol Švantnerové. A nejen to! Proti ní použili informace, se kterými se jim svěřila v soukromí!

Nikol Švantnerová si dovolila opravdu hodně. Alespoň podle Martina Ditmara a Evy Čerešňákové. Modelka totiž veřejně zkritizovala některé momenty z letošního soustředění finalistek České Miss v Tatrách, kde měl Filip Vaněk údajně dívkám vyčítat, že jsou příliš tučné a radit jim, že by pro jistotu neměly jíst.

Právě proti tomuto se mladá kráska jako jedna z mentorek dívek veřejně ohradila. Reakce Ditmara s Čerešňákovou na sebe ale nenechala dlouho čekat. Milenci totiž sepsali dlouhosáhlou tiskovou zprávu, ve které nejen Nikol pohanili, navíc použili velmi citlivé informace z jejího soukromí.

Role mentorky má v rámci konceptu nového projektu České Miss určitě významnou úlohu. Jak se bohužel ukázalo, mohou ji zvládnout pouze vyzrálejší a zkušenější ženy, které v průběhu let již něco dokázaly. Velice nás mrzí, že Nikol vzhledem k její psychické a mentální nevyzrálosti tuto úlohu nezvládla, byť jsme jí dali šanci, a rozhodla se odstoupit. Samozřejmě její disbalance může být způsobena jejím nedávným rozchodem s přítelem, tahanicemi o jejího psa a fyzickým i zdravotním oslabením,“ říká Ditmar.

A ani Eva Čerešňáková nezůstala pozadu a nenechala na Nikol niť suchou. „Nikol jsme chtěli dát šanci, i když jsme z počátku váhali, jestli už je na roli mentorky dostatečně vyzrálá, ale chtěli jsme jí po našem vstupu do projektu Česká Miss dát příležitost a nové možnosti pro její růst i uplatnění, stejně jako dalším vítězkám. Bohužel se ukázalo, že se Nikol chová jako nevyzrálá holka, která by spíše sama potřebovala mentora, aby vyspěla. Svým chováním, šířením nepravdivých informací i neprofesionálním přístupem se o příležitost posunout se dále a získat i zajímavé zakázky v rámci desítek tisíc korun, které jsme pro ni měli rozjednané, sama připravila,“ tvrdí Čerešňáková.

Na vyostřenou situaci jsme se zeptali i samotné Nikol. A ta rozhodně Ditmara s Čerešňákovou nešetří. „Říkají, že jsem psychicky narušená, ale to, co provedli svědčí o tom, kdo je tady psychicky jinde. Oni totiž v tiskové zprávě zveřejnili informace z mého soukromí. Jejich jednání bylo velice nefér,“ říká Švantnerová, která si nemyslí, že by udělal něco špatného. Ba naopak!

„Zastávala jsem se jich do poslední chvíle a snažila jsem se jim pomáhat, ale asi se jim nelíbilo, že nedokážu skákat tak, jak někdo píská a mám svůj názor. Já prostě nejsem zastáncem hladovění dívek. Jako mentorka jsem se snažila dívky vést k tomu, aby hubly zdravě pohybem a pravidelnou stravou. Určiti lidi to brali tak, že do nich kopu,“ říká modelka, které jsme se zeptali, zda ví o jakou práci se připravila.

Její odpověď nás nepřekvapila. „Od nového vedení jsem neměla jedinou práci. Pokud něco chystali, neřekli mi to. Nevím, o co bych přišla,“ svěřila se nám modelka na křtu nového parfému návrháře Yve Saint Laurenta Mon Paris.

Ačkoliv je s vedením České Miss na kordy, nehodlá odstupovat od smlouvy. S Ditmarem a Čerešňákovou ale nechce mít již nic společného.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:56 13. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  21
 • Trapas
  17
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  9
 • Super
  6
Komentáře