Středa 22. května 2024, svátek má Emil
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hráči Survivoru se dočkali sloučení. Jack prý Radka vydíral, Pirát promluvil o otci alkoholikovi

  Hráči Survivoru se konečně dočkali vytouženého sloučení | foto: Voyo

  Hráči Survivoru se dočkali vytouženého sloučení kmenů. Sice měla většina z nich předem naplánovanou taktiku, jak chtějí postupovat, nakonec vše bude muset být jinak. Radek navíc promluvil o tom, že ho Jack prosil, aby ho v duelu nechal vyhrát. Pirát se ostatním spoluhráčům z Lovců svěřil, že měl otce alkoholika.

  Hráči Survivoru se konečně dočkali ve třiadvacátém díle letošní série vymodleného sloučení. Oslavili ho všichni tím, že se po sedmapadesáti dnech strávených na ostrově v Dominikánské republice osprchovali, upravili, někteří i ostříhali a především se všichni pořádně najedli. A ukazuje se, že ne všechno je tak, jak původně plánovali.

  V minulém díle, tedy těsně před branami téměř mýtického sloučení, opustil Survivor hojně probíraný Jack. Jeho prohra, respektive jak on tvrdí, úmyslná prohra, v duelu se stala jedním ze stěžejních témat v obou kmenech. Radek se po návratu z duelu ostatním Lovcům přiznal, že ho Jack požádal, aby vzdal duel v jeho prospěch, což Radek odmítl. Jack prý reagoval tím, že zváží, jestli se bude s Radkem vůbec chtít přátelit. To je podle Radka vydírání.

  V rámci čekání na dopis o sloučení se rozhodl Radek, který má v soutěži velmi nahnutý osud, utužit vztahy s favoritem Pirátem. Zeptal se ho, jak se dostal k zápasení v MMA a Pirát se rozhodl, že se všem se svým životním příběhem svěří. Prý proto, že jsou v kmeni jenom dobří lidé. Promluvil o tom, že jeho otec byl alkoholik. „Byli jsme neúplná rodina pod vlivem násilníka. Typický vzorec. Otec byl závislý na alkoholu a dělal doma zle mámě a sestře,“ popsal. V jednom okamžiku byl údajně odhodlaný matku bránit s nožem v ruce. Nepříjemné dětství tak mělo vliv také na jeho zápasnickou kariéru, v mládí se totiž začal chovat jako cholerik.

  Když konečně nastalo sloučení kmenů, hráči se dočkali vytoužené sprchy a čistého oblečení. Hráči navíc mezi sebou probírali i různé herní taktiky a zvažovali, koho by chtěli v ideálním případě ze hry vyhodit. Hráči brali v úvahu také aliance ze začátku hry, tedy z doby, než došlo k několika změnám ve složení kmenů. S největší pravděpodobností však na ně spoléhat tak úplně nemohou.

  Ukázalo se totiž, že rozložení v obou kmenech a jednotlivá spojenectví se poměrně změnila. Mikýř s Pirátem sice počítali s Mártym, je však zatím stále nezodpovězenou otázkou, jestli s nimi bude chtít počítat i on. Nepřehledné situace se snaží pro svůj prospěch využít poměrně neoblíbená Yenifer. Do toho se navíc Jana snaží protihráče buď zmást nebo současnou alianci z kmene Lovců potopit.

  Na společné párty se hráči také dozví, jak to teď bude s jejich kmenem vypadat. Do hry vyrazí pod žlutou vlajkou kmene, který nese název Taínos, který odkazuje na původní obyvatele Dominikánské republiky. Oba kmeny se vrátí na původní ostrov Lovců, což rozhodl los.

  V moment, kdy hráči čekali, že přijde dezert, je moderátor Ondřej Novotný překvapil. Místo něj totiž přišlo nečekané překvapení ve formě skládačky. Dva hráči z finálové jedenáctky, kteří vyřešili hlavolam jako poslední, ztratili hlas na kmenové radě. Sice dostali šanci, aby ho získali zpět, to se však dozvíme až na nejbližší kmenové radě, tedy ve čtyřiadvacátém díle.

  Fotogalerie