Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  V lednu zase startuje Survivor! Kde jsou soutěžící z první série teď? Mediální zájem o ně opadl...

  Účastníci mají nejrůznější zdravotní potíže. | foto: TV Nova

  Druhá série úspěšné reality show Survivor má začínat už v lednu. Kde jsou ale účastníci první řady teď? Zatímco celebritám mediálně účast v reality show pomohla, o rychlokvaškách, které přitom stihla vytvořit, už dnes není ani vidu, ani slechu. Ostatně i experti na sociální sítě říkají, že firmy od spoluprací s hvězdičkami z reality show na Instagramu už začínají raději upouštět, protože zájem o ně opadá bleskovou rychlostí.

  První řada Survivoru překvapila diváky i tím, že polovinu účinkujících tvořily celebrity. To se nakonec ukázalo jako vynikající koncept, protože byli všichni tak nějak zvědaví, jak jejich oblíbené hvězdy uspějí v extrémních podmínkách. A že se ne všem vedlo! Poměrně rychle odešel z ostrova třeba Vojta Drahokoupil, poté začaly celebrity padat jako hrušky ze stromu kvůli nejrůznějším zraněním.

  Kde jsou ale „necelebritní“ účastníci z první řady teď? Sláva jim nevydržela ani rok, Veve byla ještě na vyhlášení Slavíka, o zbytku ale už není prakticky ani vidu, ani slechu. Ne nadarmo tak mnozí odborníci na sociální sítě říkají, že vůbec to nejhorší, co může značka udělat, je navázat spolupráci s rychlokvaškou z reality show. Ta si sice rychle získá popularitu, po skončení show po ní ale už nikdo neštěkne. Survivor není výjimkou.

  Aylin se dál věnuje modelingu, fotí a předvádí pro značky Prada nebo Gucci. V mediálním světě ale už o ní tak slyšet není. Adam Raiter se dal na sportovní dráhu, zápasí v Oktagonu, kde se utkal třeba s Nathanem. Taky si našel novou lásku, aktuálně randí s herečkou Radkou Pavlovčinovou. Vítěz první řady Vláďa se snaží doteď vytěžit na sociálních sítích ze soutěže, co se dá. Neustále sdílí vzpomínky na ostrov, a dokonce si změnil i svoji online přezdívku na „Survivor Vláďa“.

  Xénia Gregušová se prosadila hlavně jako influencerka, na sítě sází jednu reklamu za druhou a přitom sdílí i momenty se svým partnerem, se kterým se očividně nerozešli, i když se o tom během jejího působení v show spekulovalo.

  Aylin se věnuje modelingu.

  Enrique se na Instagramu neprosadil naopak vůbec, ze sítí se spíše stáhl do ústraní a od konce soutěže na ně sdílel jen tři fotky: snímek s rodinou, s kamarády a s Leošem Marešem.

  Johy nestačí Instagram zásobovat zamilovanými snímky se svou partnerkou Klárkou, a protože adrenalinu není nikdy dost, střihla si i Spartan race. Braňo zase na sítích nabádá k otužování a sdílí tipy na cvičení. Braňo si po skončení soutěže také vytvořil vlastní merch, těžko ale říct, kdo si ho dnes koupí. Veronika Havlik se vrátila do Itálie a soustředí se na svůj byznys s botami.

  Nový pár Radka Pavlovčinová a Adam Raiter

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 8:59 čtvrtek 13. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   26
  • Trapas
   23
  • Haha
   9
  • Sladký
   6
  • Tvl
   5
  • Cože
   4
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...