Pátek 27. května 2022, svátek má Valdemar
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Nezažila jsem, že by někomu myla p*del, hájí Pazderkovou v Survivoru Holubová

  Model a herec Matěj Paprčiak už o vítězství v reality show Survivor nezabojuje. Eva Holubová na to konto rozpovídala o reality show i Ivě Pazderkové. | foto: Koláž Expres.cz

  Jestli se někdo snaží držet krok s virtuální dobou, které její generace příliš nefandí a často jí ani nerozumí, je to Eva Holubová (62). Reality show Survivor, kterou nyní opustil přítel její dcery, fotbalista a model Matěj Paprčiak (25), je však nad její síly. Prý už nebude ztrácet čas s pořadem, v němž se „podrazům a intrikám říká strategie“. Druhou hořkou pilulku herečka spolkla, když poprosila o zprávy o Ivě Pazderkové (41). I ona v Karibiku zkouší štěstí, řadě diváků ale leží dost v žaludku.

  „Dobře, vypadl. Ale vždyť tam skoro nebyl. První soutěže zřejmě prodělal v covidu, říkám si, když zůstal v karanténě, pak se vrátí na ostrov do kmene, který prohrál imunitu, o kterou on ani nebojoval,“ přemítá na Instagramu Eva Holubová, kterou vyřazení potenciálního zetě Matěje Paprčiaka z reality show Survivor ve finále ani nemrzí.

  „Směju se, jsem ráda, že už se na to nebudu muset dívat, hlavně poleť domů,“ vzkázala příteli své dceři.

  „Tak cos tam předvedl, ty náš chlapče? Možná si někdo řekne, že nic moc. Pro mě je důležité, žes nikoho nepodrážel a nepomlouval. Jsem ráda, žes vypadl ze soutěže, kde se intrikám a pomluvám říká strategie,“ zhodnotila herečka, jíž se praktiky obvyklé ve většině reality show dosti zajídají.

  Přece jen si ale nechala otevřená zadní vrátka, v Survivoru zkouší svoje štěstí její dobrá kamarádka.

  „Občas mi napište, jak si vede Iva Pazderková, nakonec to aspoň na chvíli vyhrála, že ji ten proradný kmen vypakoval do toho druhého,“ poprosila své sledující Holubová, která záhy zjistila, že známá komička rozděluje lidi na dva tábory.

  Iva Pazderková

  „Já viděl včera kousek a opravdu nedávám Ivušku Pazderkovou, sorry,“ odpověděl jí jeden z fanoušků.

  „To se neomlouvejte. Já ji nezažila v situaci, kdy by někomu myla prdel. Viděla jsem ale, jak tam kolem těch holek pobíhá a ony ji přehlížejí, což je při její výšce do očí bijící. Ty bych zase nedávala já,“ bránila svou kamarádku.

  „Sebereflexe Ivě zásadně chybí. Vybarvila se slušně. Navíc by tam takto nestabilní lidé, jako je Vojta a Iva, neměli co dělat,“ přidala svůj názor uživatelka jménem Loocajda. Její slova už Holubová nechala bez komentáře.

  Matěj Paprčiak už o vítězství v reality show Survivor nezabojuje.

  „No, poslední příspěvek k této soutěži bych tedy považovala za ukončený, máte-li otázky či nějaké připomínky, názory, prosím sem s nimi, ať už to máme za sebou, a příště se s tím nebudeme špinit,“ umyla si nad Survivorem ruce herečka, jež příteli své dcery slíbila chutné přivítání.

  „Matěji, bude na tebe čekat bažant na smetaně! Bál ses hladu, ale že tě dostane něco neuchopitelného, nepojmenovatelného, to tě nenapadlo,“ dodala trochu záhadně Holubová, která stále nemůže pochopit, proč zrovna Paprčiak musel z ostrova ven.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

  Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

  Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

  Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 27. května 2022, svátek má Valdemar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz