Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Perverzní jehovista Martin ze Survivoru: Vyhoďte ho z ostrova, je nechutný, prosí soutěžící dívky

  Martin získal před první kmenovou radou individuální imunitu. | foto: TV Nova, TV Markíza, VOYO

  Druhá řada Survivoru řeší nový problém, dámské soutěžící si stěžují na Martina Konečného (45), který se na ostrově producíruje bez oblečení, je sprostý a má se podle nich chovat perverzně. V americké verzi reality show by se tohle asi nestalo nebo by byl Martin okamžitě poslán s ostudou domů, v tuzemské verzi pořadu o přežití se zatím čeká, kam chování bývalého jehovisty zajde. Ten je opravdu svérázný a to, že by byl perverzní, popírá. Zřejmě tak budeme potřebovat více důkazů v podobě nových kamerových záznamů.

  Pětačtyřicetiletý technik Martin Konečný byl do svých třiceti let u svědků Jehovových, sám také přiznal, že dlouho neměl žádnou sexuální zkušenost. A to opravdu dlouho! Za celý život měl jen jednu přítelkyni, kterou poznal právě kolem třicítky. To zní sice romanticky, jejich vztah se ale rozpadl poté, co Martin církev opustil a k partnerce se nastěhoval.

  Sám navíc nemá žádné kamarády a mít je prý ani nechce, je totiž spíše vlk samotář a docela svéráz, jenž se navíc nijak netají tím, že má velmi blízko k mamince. Zatímco jedni mu fandí s tím, že si zaslouží šanci začít znovu, objevily se už i obavy o to, jak bude člověk, který strávil většinu života v poměrně ortodoxní církvi, reagovat na to, když se kolem něj začnou vrtět spoře oděné fitnessačky, tanečnice a modelky.

  A vypadá to, že obavy byly skutečně namístě, dámy si před Martinem stahují šortky raději pěkně pod zadek a co nejníže. Už v prvním díle se mlsný pětačtyřicátník producíroval po ostrově tak, jako ho pánbůh stvořil. Kamera jeho přirození i zadek rozmaže, ženy na ostrově mají ale výhled jako z první řady v divadle. A ne že by o to zrovna prosily...

  Tím to však nekončí, třeba postarší soutěžící Líba, jíž se přezdívá babička z džungle, si moderátorovi pořadu stěžovala na to, že Martin používá velmi vulgární výrazy. Prý až anatomické!

  „Martin je perverzní a to, jak komunikuje se ženami, nepatří ani sem, ani do běžného života,“ má jasno Tereza, první vypadlá, které prý žádná hra nestojí za to, aby ji muž urážel. Škoda že diváci nic takového nepostřehli, protože tyto záběry nebyly odvysílány.

  Dámy mají s Martinovým chováním problém, produkce to zatím nechává být.

  I tak Martina fanoušci pořadu zrovna dvakrát nemusí. Tohle by se podle nich například v žádném zahraničním Survivoru stát nemohlo, produkce by jakéhokoliv člena, který nějakým způsobem obtěžuje soutěžící na ostrově, poslala nemilosrdně domů.

  Ve druhém díle Martina uchránila od vypadnutí imunita. Teď má jen dvě šance, jak se v show udržet, buď svoje hormony udrží na uzdě, nebo poletí rychleji, než na ostrov přijel.

  V Survivoru se poprvé vyřazovalo.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 19:39 středa 31. května 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   65
  • Haha
   30
  • Super
   15
  • Sladký
   12
  • Tvl
   11
  • Cože
   6
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...