Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Rachel se v Survivoru naprosto zhroutila: Na ostrově si lidé vráží kudly do zad!

  V Survivoru se zhroutila další účinkují a diváci se tak stali svědky dalších slz. Rachel Karnížová na vlastní kůži zjistila, že tahle show není žádný Love Island. Na ostrově není skoro žádné jídlo, každému z účastníků může navíc přistát kudla do zad od někoho, kdo se dosud tvářil jako spojenec.

  Už jí zřejmě začíná chybět Love Island, Rachel Karnížová se na ostrově přežití zhroutila při první příležitosti, i to je ale Survivor. Influencerce totiž přišlo líto, jakým způsobem se kmen Titánů jednohlasně shodl na vyřazení zpěvačky Adély Krejdlové ze soutěže. Té zbyly jen oči pro pláč.

  „Když jsem se ráno probudila, bylo to trochu náročnější, protože jsem se cítila hrozně špatně kvůli té Adéle a včerejšku,“ přiznala Rachel s tím, že jí bylo Krejdlové ve výsledku líto.

  „Já jsem měla být v tom červeném týmu, mohla jsem být na jejím místě. Mohla jsem se cítit úplně stejně, jako se cítila ona,“ rozplakala se Karnížová. Tu zaskočily i podmínky na ostrově.

  „Máme méně jídla, na to si zvykneš. Ale oni to musí mít hrozné,“ brečela u ohně. Ani ten není ve hře Survivor samozřejmostí a druhý kmen k němu přístup dosud nemá.

  Rudovláska si zřejmě představovala, že budou místní podmínky o něco méně drsnější, s sebou si na ostrov přibalila třeba sexy bikinky. Ty ale nejsou v nejdrsnější show tím pravým ořechovým, nejedné účastnici totiž už během běhání po opičích drahách div nevypadly vnady.

  Rachel se zhroutila

  Hlavním problémem zůstává jídlo, kmen prakticky přežívá na kokosu, za luxus se dá považovat lžička rýže anebo fazolí. Alespoň, že se podařilo Rachel zázračně vyléčit z alergie na slunce, se kterou bojovala už v Love Islandu...

  „Když jsem byla na Love Islandu, tak po nějakých dvou až třech týdnech mi alergie na slunce zmizela. Takže když přijdu do Survivora, nebude to tak hrozné jako na začátku Love Islandu. To jsem vyšla na slunce a byla jsem červená,“ dodala influencerka.

  Fotogalerie