Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Fanoušci SuperStar mají novou oběť: Proč teď schytává největší hejty hezounek Giovanni?

  Krátce poté, co s přehledem nejhejtovanější účastník letošní SuperStar Timotej Májsky vypadl, si diváci pěvecké show našli nového obětního beránka. Tím se stal dvaadvacetiletý hezounek Giovanni Ricci, který na rozdíl od Májského dostal od fanoušků dostatek SMS hlasů a do Superfinále postoupil. To se ale televizním divákům vůbec nelíbí.

  Pro svůj první finálový večer si rodák z italského Milána Giovanni Ricci vybral megahit od Justina Biebera a Eda Sheerena I Don’t Care. Píseň byla očividně nad jeho síly a vystoupení vypadalo amatérsky. 

  Při poslechu jste měli pocit, že jste buď na nějaké vesnické zábavě, nebo s přáteli na karaoke večírku a ten, který z vás umí nejlépe zpívat, si po pár drincích vzal mikrofon a předvedl, co umí.

  Jednalo se dost možná o vůbec nejhorší výkon večera. I tak ale Ricci dostal hlasů tolik, že na úkor výrazně talentovanějších zpěváků postoupil do Superfinále. Alespoň tak to vidí většina televizních diváků, kteří první finálový večer letošní SuperStar komentovali na sociálních sítích.

  „Giovanni nemá v Superfinále co dělat,“ píše na oficiální facebookové stránce soutěže SuperStar nespočet diskutérů. „Za mě rozhodně do finále nepatří Giovanni, ale Júlia a Lucie,“ myslí si Zdena.

  „Negativně mě překvapil postup Giovanniho, přijde mi afektovaný těmi gesty,“ přidala se diskutérka Simona.

  Giovanni Ricci předvedl v prvním finálovém večeru slaboučký výkon, diváci ho...

  Giovanni Ricci předvedl v prvním finálovém večeru slaboučký výkon, diváci ho ale poslali dál.

  Proč lidem tak pije krev?

  Oproti přidrzlému a lehce arogantnímu Timotejovi je Giovanni na první pohled skromný sympaťák. Proč tedy divákům leží tolik v žaludku?

  Hlavním důvodem je již zmíněný fakt, že svými pěveckými schopnostmi jednoznačně zaostává za ostatními finalisty. Například taková Lucie Bikárová či Michal Šafrata, kteří nepostoupili, jsou o parník lepší zpěváci než Giovanni. 

  Michal Šafrata zazpíval dobře, ale na postup to nestačilo.

  Michal Šafrata zazpíval dobře, ale na postup to nestačilo.

  Podle mnohých se Ricci neměl dostat ani do finálové desítky, natož aby byl mezi nejlepší pěticí, kde působí spíše jako roztomilý maskot než coby právoplatný finalista.

  Diváci na sociálních sítích také zmiňují, jak jim na Giovannim vadí jeho přeslazené chování. Nad vším se dojímá, rád pláče před kamerou, během zpěvu se neustále drží za srdíčko a vše v jeho podání působí tak nějak uměle.

  „Giovanni je s těmi jeho soucitnými ksichty a neustálým objímáním neskutečně trapný,“ píše na Facebooku divák Ondřej.

  „Giovanni, odhoď tu sladkost, už je to trapné,“ přidává se Jitka. 

  Giovanni je nyní u fanoušků nejvíce kritizovaným zpěvákem v soutěži.

  Giovanni je nyní u fanoušků nejvíce kritizovaným zpěvákem v soutěži.

  Lidem také už hodně dlouho „leze krkem“ jeho několikrát omílaný vztah s Martinou Koniarikovou, se kterou se do SuperStar přihlásil a neskutečným způsobem prožíval, když porota jeho partnerku nepustila dále.

  „Jsem romantička, ale ten přeslazený Giovanni, to je mazec. Ještěže už tam nejsou spolu s tou svojí životní láskou, ti už snad i prdí parfémované růžové obláčky ve tvaru srdcí,“ dělá si z Giovanniho legraci divačka Ingrid.

  Giovanni šel do SuperStar se svou partnerkou, ta už ale v soutěži není.

  Giovanni šel do SuperStar se svou partnerkou, ta už ale v soutěži není.

  Televizním divákům vadí také to, že Giovanni není čistokrevným Čechem či Slovákem. Narodil se v Miláně a má částečně i jihokorejskou krev. Na Instagramu ho najdete pod nickem @heritalianboy.

  „Tak proč jde do česko-slovenské soutěže?“ ptají se mnozí.

  Exotičtí zpěváci to v SuperStar měli vždycky těžší než ostatní, ale už několikrát jsme byli svědky toho, že v konečném žebříčku vystoupali hodně vysoko. 

  Napodobí Giovanni například Sámera Issu či Gabrielu Al Dhábbu a skončí „na bedně“?

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz