jít naiDNES.cz

V SuperStar znovu bodoval zadek a prsa. Richard Chovan vypadl kvůli sexy dívce

Finále SuperStar běží a z poslední desítky vypadl Richard Chovan, velký favorit. Divákům se to příliš nelíbí a podivují se, proč nevypadla Aneta Horňáková, která víc než zpěv předvedla své ženské přednosti, přičemž porota byla z jejího jiskrného tanečního vystoupení jako v transu.

První finálové vyřazování je vždy náročné, tentokrát to ale na první poslech bylo jasné. Vystoupení se nepovedlo celkem třem zpěvákům – Anetě Horňákové, Dominiku Gerdovi a Richardu Chovanovi. Jenže oproti chlapům Aneta měla výraznou výhodu – polonahá ovládla celou stage svým ohnivým tanečkem na Beyoncé, a tak porotci včetně Kataríny Knechtové strnuli úžasem a zapomněli se vyjádřit ke zpěvu a do nebes vychválili její show.

Když ses objevila na pódiu, přišli se na tebe podívat i hasiči!“ vykřikl na Horňákovou moderátor Leoš Mareš, na něhož Anetiny křivky také zapůsobily.

Nikoho tak nepřekvapí, že z finálové desítky vylítl dosavadní favorit Richard Chovan, kterému rockový song příliš nesedl, a Dominik Gerda, jehož vystoupení patřilo skutečně mezi to nejhorší, co za celou dobu předvedl. Ačkoliv finalisty hodnotí diváci, komentáře porotců na ně mají nevyhnutelný vliv.

„Absolutně nechápu, že vypadl Richard, jeden z největších muzikantů za poslední dobu. Bohužel on bojoval jen hlasem, ne ženskými přednostmi,“ komentuje například jeden z diváků. „Stále nedokážu pochopit, proč je v tom finále Horňáková a Kvitová, tyhle dvě se tam neměly dostat, měla vypadnout jedna z nich místo Richarda. Richard je muzikant, jeden z těch lepších,“ rozčiluje se další divák a naznačuje, že holky postoupily jen kvůli tomu, jak vypadají.

Podle porotců je letošní SuperStar doposud nejsilnější ročník, jaký kdy byl, s čímž jednoznačně souhlasíme.

Taková Tereza Mašková s růžovými vlasy by se hudbou mohla rovnou začít živit na plný úvazek a její poslední výkon, kdy zpívala Billie Jean od Michaela Jacksona, to naprosto zpečetil. Na druhou stranu letošní SuperStar drží ještě jiné prvenství, a to v hodnocení ženských křivek a v sexistických narážkách na obdařené soutěžící. A tak se často může zdát, že je soutěž víc o vzhledu než o zpěvu.

V Americe to berou pořád jako pěveckou soutěž, u nás jako estrádu. Radši bych chtěl poslouchat zpěv než se koukat, jak se prohánějí po pódiu a kroutí zadkem,“ shrnul mezery soutěže jiný divák.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:31 13. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Trapas
  22
 • Haha
  10
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
Komentáře