Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  ANKETA: Zvolte nejhoršího porotce v SuperStar! Pila vám více krev Farna, nebo Pagáčová?

  Kdo byl nejhorší porotce v historii SuperStar? | foto: SuperStar

  Porotci v soutěži SuperStar to nemají jednoduché. Každý rok si televizní diváci vyberou někoho, komu to na sociálních sítích dávají pěkně „sežrat“. Poslední dvě řady se nejméně oblíbeným členem poroty stala herečka Patricie Pagáčová (32), která však působí, že má negativní ohlasy „na salámu“. I v minulých letech se ale našli porotci, kteří fanouškům soutěže pěkně brnkali na nervy. Kdo byl podle vás vůbec nejhorší? Hlasujte pro svého „oblíbence“ v anketě pod článkem!

  Ewa Farna

  Oblíbená zpěvačka usedla v porotě SuperStar v roce 2013, kdy se natáčela třetí řada. Tehdy devatenáctiletá Ewa se stala historicky nejmladší porotkyní v soutěži.

  „Než být nudná, to raději budu kontroverzní,“ prohlásila Farna a svým slovům dostála.

  Ewa Farna coby porotkyně čelila velké kritice.

  Stala se terčem kritiky, diváci jí často vyčítali, že je „ukřičená“ a její fórky nejsou příliš vtipné. Ona sama si byla vědoma toho, že se mnohým fanouškům zprotivila.

  „Může se to stát. Zmizela jsem před lety z Čech, hodně jsem koncertovala v Polsku, dlouho jsem tu nebyla a najednou se zjevím jako odborník. To se lidem nemusí líbit,“ přiznala Ewa po čase v rozhovoru pro Ona DNES.

  Klára Vytisková

  Jednoduché to u televizních diváků neměla také zpěvačka Klára Vytisková, která se stala členkou poroty v roce 2015. Rychle si získala pověst „ledové královny“, na soutěžící byla často velmi přísná.

  Klára Vytisková byla často na soutěžící velmi přísná. Vysloužila si přezdívku „ledová královna“.

  Zpěvačka, která fanoušky možná lehce vytáčela i svým podivným módním vkusem, si kritických ohlasů všímala.

  „Prý jsem jako porotkyně v SuperStar přísná, ale mně to tak nepřijde. Jasně, když nastoupí někdo namachrovaný a pak dá něco šíleného, dokážu mu říct, jak to je. Ale tomu, kdo miluje hudbu, se snažím říct kritiku tak, aby o tu lásku nepřišel, ale zároveň aby věděl, že to není na profesionální dráhu,“ hájila se tehdy Klára pro Magazín DNES.

  Katarína Knechtová

  Mezi nejméně oblíbené členy poroty patřila také krásná slovenská zpěvačka Katarína Knechtová. Ta se v soutěži představila v roce 2018. 

  Často laškovala s mladými zpěváky a snažila se být vtipná. Divákům i některým soutěžícím ale pořádně pila krev.

  „Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ řekla jednomu mladíkovi Knechtová, která byla jediná, co se poté smála.

  Katarína Knechtová pila mnoha fanouškům krev.

  Nejvíce Knechtovou proslavil její údajný románek se zlobivým zajíčkem Petrem Borkovcem, se kterým se vídala i po konci soutěže.

  Ben Cristovao

  Od fanoušků to schytával i hitmaker a úspěšný sportovec v jedné osobě Ben Cristovao, který stejně jako Knechtová usedl v porotě v roce 2018.

  Lidé neustále upozorňovali na to, že i když Ben je velký showman a sympaťák, neumí příliš zpívat a neměl by tedy hodnotit zpěv ostatních.

  Diváci často kritizovali také Bena.

  Už když byl Ben v SuperStar coby soutěžící a psal se rok 2009, byl mnohými považován za absolutně nejslabší článek finálové desítky. 

  „Pro mě je to hrozná zodpovědnost, jsem pod drobnohledem, protože lidé nevědí, jestli na to mám. Je tam spousta otázek, které mi kolují v hlavě, ale beru to jako super příležitost a i tak se k tomu stavím,“ svěřil se tehdy Expresu Ben, který na fanoušky působil jako nejjemnější člen poroty. Skoro to až vypadalo, že neumí nikoho zkritizovat a nemá vlastní názor.

  Rytmus

  Lavinu negativních ohlasů vyvolal také raper Rytmus, který usedl v porotě SuperStar v roce 2011. Slovenský hitmaker často zesměšňoval soutěžící a dával najevo svou lásku k luxusu. Proslul také svou válkou s showmanem Michalem Šepsem.

  Rytmus to u diváků také neměl lehké.

  S tehdy šestnáctiletým mladíkem, jehož velkým vzorem byl Bob Marley, se Rytmus hádal nejenom před televizními kamerami, ale také došlo ke konfliktu v zákulisí.

  V jednom ze slovenských pořadů, v němž testoval auto, Rytmus pak prohlásil: „Na takovém autě se vozí Šepsovy blechy, co má zajebané v hlavě.“

  Patricie Pagáčová

  Dostáváme se do právě probíhající řady. Jednoznačně nejkritizovanější porotkyní je herečka Patricie Pagáčové. Diváci jsou toho názoru, že zpěvu vůbec nerozumí a pouze papouškuje názory svých zkušenějších kolegů.

  „Patricie Pagáčová vůbec nerozumí zpěvu. Pořád vykulené oči, otevřenou hubu na celé kolo, čeká, kdo co řekne, je drzá, sprostá, pořád se pochechtává, kouká do mobilu. Chování a vyjadřování má otřesné. Nedá dohromady smysluplnou větu. Jak ona někomu může říct, že to byla hrůza? Jak zpívá ona? Každého sjíždí očima a jen hodnotí vzhled,“ píše na oficiálním Facebooku SuperStar paní Ludmila, která rozhodně není jediná, co nemůže Pagáčovou v porotě vystát.

  Je Patricie Pagáčová nejhorší porotkyní v historii soutěže?

  Monika Bagárová

  Drsná kritika se letos valí také na Moniku Bagárovou, která ještě v loňské řadě působila jako věčně pozitivní sluníčko, ale letos je na soutěžící často zlá a podle diváků se chová arogantně.

  „Bagárová si hraje na to, jako by byl její hlas ten nejkrásnější. Hrozně moc nesympatický, sprostý a namyšlený člověk, který komentuje hlavně vzhled. A to nezmiňuji ty její trapné poznámky,“ pálí do Bagárové divačka Laura.

  Monika Bagárová

  Fotogalerie

  Kdo je pro vás nejhorším porotcem v historii SuperStar?

  celkem hlasů: 10623

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:00středa 6. října 2021. Anketa je uzavřena.

  Patricie Pagáčová6062
  Rytmus1590
  Monika Bagárová1557
  Katarína Knechtová530
  Ben Cristovao397
  Klára Vytisková355
  Ewa Farna132
  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 9:50 pondělí 31. ledna 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   128
  • Super
   55
  • Haha
   38
  • Tvl
   22
  • Cože
   15
  • Sladký
   8
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

  jít naiDNES.cz