jít naiDNES.cz

Katův finanční šleh: Kolik si vydělá zlý porotce SuperStar Paľo Habera?

Z frontmana kapely Team je milionář. Není divu, že se mu v porotcovském křesle SuperStar líbí tak, že od roku 2004 nevynechal jedinou sérii. Slovenský server Pluska.sk odhalil, na kolik si „zlý“ porotce SuperStar přijde a kolik ve srovnání s ním dostala slovenská kolegyně Katarína Knechtová.

Paľo Habera (56) je v SuperStar od začátku vysílání na Slovensku a od té doby jedinkrát nevynechal. Před prvním vysíláním na Slovensku podstoupil „školu“ Simona Cowella, který v Británii a v Americe vystupoval jako ten drsný porotce, jenž si se soutěžícími nebral servítky. Habera pak na Slovensku převzal Cowellovu rétoriku, chopil se žezla předsedy poroty a této funkce se doteď nevzdal. Už víme proč.

Podle severu Pluska.sk si Paľo Habera totiž vydělá neuvěřitelný balík, který se v roce 2009 vyšplhal na dva miliony korun, v roce 2011 už to byly čtyři a v roce 2013 kolem dvou. Podle dobře informovaného zdroje Pluska.sk, jenž se pohybuje v zákulisí pěvecké soutěže, aktuální Haberův honorář se šplhá na čtyři a půl milionu korun.

Ve srovnání s katovým honorářem snů si jeho slovenská kolegyně Katarína Knechtová přijde na sotva třetinovou částku – pouhý jeden a půl milionu korun. Pořád je to ale třikrát víc, než vydělá průměrná rodina za rok.

Nováčky mezi porotci jsou také Ben Cristovao a Matěj Ruppert. Dá se tedy předpokládat, že budou mít přibližně stejně jako Knechtová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:05 27. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  25
 • Tvl
  21
 • Cože
  15
 • Trapas
  14
 • Haha
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat