Nemístná hodnocení poroty: Habera kritizoval vzhled soutěžící, je to fér?

Paľo Kristínu urazil. | foto: facebook

V letošní SuperStar se kromě zpěvu mohutně komentuje vzhled. Když před porotu předstoupí zpívající modelky, mají v tu ránu pánové porotci šelest v uších, zato oči do slečen propalují díry. Ještě je pochopitelné zmínit, že zpěvačka celkově působí krásně. Co když ale předstoupí pěvecká múza, která se vymyká mimozemským mírám 90-60-90?

Vypadá to, že porotci SuperStar jsou posedlí hodnocením vzhledu. Není jediný díl, kde by se testosteronová část soudců vyvarovala narážky na vzhled. Buď předstoupí dívka, která porotce doslova omráčí a porotci ji pošlou na přehlídková mola, jako tomu bylo v případě uzbecké modelky, nebo se porotcům líbí vzhled i zpěv. Vrchol nevkusu je ale komentovat na pěvecké soutěži vizáž, jež porotce nedostane na kolena.

Kristína Repovská (19) má skvělý hlas a rozhodně spěje mezi hrstku nejlepších zpěváků, ačkoliv zatím nelze odhadnout, jak vysoko dozpívá. Normální hezká holka. Kristíninu auru obyčejnosti možná zbytečně podtrhuje ležérní oblečení, ve kterém před porotu předstupuje – flanelová košile, čepice na hlavě, mikina.

Jako soudce tělem i duší se samozřejmě projevil kat Habera. Nemluvě o zpěvu, který porota vesměs chválí, už v předešlém díle si Paľo Habera rýpnul a řekl na adresu Kristíny: „Ten tvůj komický dětský hlas by možná v některých případech mohl fungovat, ale jak se při tom tváříš? Nevím. Musím si na tebe ještě zvyknout.“

V posledním díle tomu Habera zase nasadil korunu. Zpěváci se obecně trápili velmi náročným výběrem skladeb, se kterým by měli co dělat i profesionálové. K tomu všechen ten stres a tréma soutěžícím taky asi moc nepřidají na náladě. Když Kristína zazpívala, vesměs sklidila pochvalu, než otevřel pusu Paľo.

„Ať chceme, nebo nechceme, zpěváka vnímáme i přes vizuální stránku a jen co mimika není úplně košer, velmi se zvedá hlava a přivřené oči jsou takové trochu čínské, musela bys zpívat jako pánbůh, abys přebila tento nedostatek, který vnímám. A to se neděje,“ vytkl dívce nemístně kat.

Kristína svým podáním Million Reasons od Lady Gaga dojala Bena Cristovaa a celkově se jednalo o povedenější výstup večera. Je opravdu na místě pouštět se do vzhledu v pěvecké soutěži? Kristína se sice situaci snažila zlehčovat s tím, ale bylo vidět, že ji poznámka i tak zarazila.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:38 16. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Sladký
  11
 • Tvl
  7
 • Super
  6
 • Haha
  6
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat