Od druhých si pomoct nechal, sám to nevrací! Laci nedorazil na benefiční koncert

Zpočátku se o něm mluvilo a psalo jen v superlativech a svým spontánním projevem a hitem Pošta si Ladislav Angyal (17) podrobil Čechy i Slováky. Do finále SuperStar se sice neprobojoval, i tak si ale Lacko odnesl více než milionový šek a obdiv. Dva měsíce na to už jeho slávu provází i kontroverzní zprávy, které na chlapce hází i jiné světlo. Proč Laci nedorazil na benefiční koncert, kde přislíbil svou účast?

Laci Angyal se stal milionářem z chatrče ze Slovenska. Zjevil se na castingu SuperStar, ohromil jednoduchým, ale líbivým hitem Pošta a především příběhem chlapce, který žije se svou nemocnou matkou v katastrofálních podmínkách komárenské ubytovny se sotva pár kusy nábytku. Lidé ukázali, že v nich je slitování, a během pouhého měsíce Lacimu poslali téměř jeden a půl milionu korun, které si Laci se slzami v očích přebíral.

Ačkoliv se Lacko nedostal ani do finále, i tak mu chodí nabídky na spolupráci a naposledy ho oslovili pořadatelé benefiční akce v obci Dolný Hričov, aby tam vystoupil pro nemocnou Moniku. Angyal účast podle Pluska.sk přislíbil a jeho jméno dokonce lákalo návštěvníky akce z propagačních materiálů. Pak ale organizátoři na sociální síti informovali, že Ladislav se nakonec nedostavil, čímž návštěvníky pořádně naštval.

Vystoupit měl i Ladislav Angyal. Vykašlal se na pomoc a na koncert nepřišel. Mnoho lidí mu pomohlo, když mu přispěli na živobytí. Když má pomáhat on, tak se na ně vykašle,“ rozčilovali se organizátoři akce, které přístup mladého zpěváka zklamal. „To je takové slovenské!“ vyjadřují se lidé na sociální síti. „Byla to jen přetvářka, nic víc,“ rozčilují se další a odsuzují Angyalovo počínání.

Proč Lacko na koncert nedorazil, se zatím nepodařilo zjistit. Můžeme jen doufat, že pro to mladý zpěvák měl pádný důvod, což se přirozeně občas stává, že interpreti se vystoupení například kvůli zdravotním problémům nemůžou účastnit. V opačném případě to pro něj ale není příliš dobrá vizitka po tom, co se sám stal příjemcem jedné z největších dobročinností SuperStar a byl mu předám šek v hodnotě dosahující téměř milion a půl korun. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:06 3. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  280
 • Tvl
  70
 • Haha
  32
 • Super
  28
 • Cože
  19
 • Sladký
  17
Komentáře

Mohlo by vás zajímat