Stará parta ze Superstar na jednom pódiu: Kdo je sám a kdo chystá svatbu?

Stará parta ze Superstar zase na jednom pódiu. | foto: Herminapress.cz

V neděli večer se po dlouhé době na pódiu potkaly hvězdy z pěvecké soutěže Superstar a společně zazpívaly v rámci romského festivalu Khamoro. Co se u finalistů talentové show po letech změnilo?

Pod širým nebem se v neděli večer na Střeleckém ostrově ukázali pohromadě bývalí finalisté soutěže Superstar Monika Bagárová, Jan Bendig, Eliška Mrázová alias Elis a Markéta Konvičková, která excelovala v show Tvoje tvář má známý hlas.

Kromě toho, že umělci dospěli, se také ukázali jako módní nadšenci. Všichni byli oděni podle aktuálních trendů a z fleku by mohli být inspirací tisícům teenagerů.

Tedy až na Elis, která toho podle nás ukázala víc, než je zdrávo. Na pódiu se objevila v podprsence a s odhaleným břichem, div jí nevypadla prsa ven.

Elis se předvedla v odvážném outfitu.

Elis se předvedla v odvážném outfitu.

To Monika a Markéta zvolily pohodlí a oblékly volné overaly, které jsou aktuálně absolutním hitem.

Stará parta ze Superstar zase na jednom pódiu.

Stará parta ze Superstar zase na jednom pódiu.

Jan Bendig zase vyčníval odvážným účesem a bílým sakem, které by brzy rád oblékl na svou svatbu, kterou už dva roky s partnerem odsouvá. „Stále jsme to odkládali, ale příští rok už určitě veselka proběhne,“ slíbil nám.

Jan Bendig se ukázal v novém sestřihu.

Jan Bendig se ukázal v novém sestřihu.

To Bagárová je zamilovaná čerstvě, ale do svatby by se hrnula hned. Během hovoru v zákulisí dokonce pronesla, že by se vdanou paní chtěla stát do dvou let. Konvičková s přítelem naopak na nic netlačí, ačkoli spolu randí už pár let.

Tak uvidíme, kdo do toho nakonec praští jako první!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:58 27. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Trapas
  11
 • Sladký
  10
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Tvl
  6
Komentáře